“Stodola v MAXe”

Reštaurácia Stodola
Na pozícii č. 37 spomedzi 70 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 19. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Pohoda,neda sa to prirovnať ku Stodole v MAXe. V Stodole MAX katastrofa- jedlo studene,obsluha donesie hlav.jedlo bez pribora, nezáujem ponúknuť ďalši nápoj. Pri plateni čašník nevie či vydal požadovanú sumu, pozerá na klienta ako keby mu niečo ukradol! Hrôza!!! Nikdy viac. Pritom v reštaurácii bolo pár hostí. Jednoducho Stodola v MAXe maximálne na h...o!!!

Poďakujte používateľovi StanoC3.

Zrecenzované: 17. júla 2018

Čakať desať minút,kým si vás čašník všimne,potom vám donesie misu s polievkou z vedľajšieho stola,čakáte ďaľšiu polhodinu kým sa vám ho podarí zastaviť pri stole a pri otázke či si môžme objednať vyhrkne ,,ved už máte objednané"sa vám možno tiež podarí dokázať že ešte nie.Objednávali sme z obedového menu,kedťe 1 už nemali dali sme si 2xtrojku...ok...ďaľšia polhodina a druhá čašníčka vám prinesie menu č.2....to už mi kypela žlč.Manžel zjedol obe porcie,kedže to bolo jedlo ktoré by som si vôbec neobjednala,tak som zjedla len ryžu s presolenou omáčkou......takže gastronomický zážitok pod úroveň bufetu.Myslím že nikdy viac......

Poďakujte používateľovi ev1ta.
Zrecenzované: 6. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekný,rozľahlý a čistý interiér.Jedlo chuťovo celkom v pohode a Rychlo pripravené.Vyhodou je priestranne parkovisko...

Poďakujte používateľovi Adventure703791.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ladislav_Jendruch, Majiteľ v zariadení Reštaurácia Stodola.Zodpovedané: 23. februára 2018

Ďakujeme za názor a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Zrecenzované: 25. septembra 2017

Nespornou výhodou tohto zariadenia je možnosť parkovania pred reštauráciu zdarma. V menu je jedna polievka a päť hlavných jedál. Zastúpená je kuracina, bravčovina, ako aj bezmäsité a múčne jedlo. Polievka býva často studená a slaná, hlavné jedlo býva vcelku chutné, aj keď občas tiež málo teplé. Obsluha si dáva načas, na to, koľko ich tam je, by som čakal pružnejší prístup. Cena jedla primeraná. V reštaurácii znie reprodukovaná hudba, prevažne folklór v moderných úpravách. Prostredie veľmi pekné.

Poďakujte používateľovi Pidomir.

Ospravedlňujeme sa za akékoľvek vzniknuté nepríjemnosti, prípadné sťažnosti odporúčame riešiť priamo na mieste s manažérkou alebo majiteľom. Ďakujeme za názor a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Zrecenzované: 31. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Mali sme halušky, fazuľové polievky a detské menu. Halušky priemerne, chcelo by to viacej zemiakov nich. Tak isto neriedit bryndzu smotanou (v lístku je to ako bryndzové halušky so smotanou). Slaninky bola nakrájané na veľmi veľké kusy. Detské menu bolo kuracie na prirodno čo bolo dobre ale hranolky boli tvrdé. Polievka bola dobrá. Obsluha bola rýchla a kvalitná.

Poďakujte používateľovi Miroslav Ď.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Stodola, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Stodola? Podeľte sa o svoje zážitky!