“Relatívne rýchly obed, výhodou parkovanie.”

Reštaurácia Stodola
Na pozícii č. 37 spomedzi 70 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 25. septembra 2017

Nespornou výhodou tohto zariadenia je možnosť parkovania pred reštauráciu zdarma. V menu je jedna polievka a päť hlavných jedál. Zastúpená je kuracina, bravčovina, ako aj bezmäsité a múčne jedlo. Polievka býva často studená a slaná, hlavné jedlo býva vcelku chutné, aj keď občas tiež málo teplé. Obsluha si dáva načas, na to, koľko ich tam je, by som čakal pružnejší prístup. Cena jedla primeraná. V reštaurácii znie reprodukovaná hudba, prevažne folklór v moderných úpravách. Prostredie veľmi pekné.

Poďakujte používateľovi Pidomir.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ladislav_Jendruch, Majiteľ v zariadení Reštaurácia Stodola.Zodpovedané: 23. februára 2018

Ospravedlňujeme sa za akékoľvek vzniknuté nepríjemnosti, prípadné sťažnosti odporúčame riešiť priamo na mieste s manažérkou alebo majiteľom. Ďakujeme za názor a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Zrecenzované: 31. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Mali sme halušky, fazuľové polievky a detské menu. Halušky priemerne, chcelo by to viacej zemiakov nich. Tak isto neriedit bryndzu smotanou (v lístku je to ako bryndzové halušky so smotanou). Slaninky bola nakrájané na veľmi veľké kusy. Detské menu bolo kuracie na prirodno čo bolo dobre ale hranolky boli tvrdé. Polievka bola dobrá. Obsluha bola rýchla a kvalitná.

Poďakujte používateľovi Miroslav Ď.

Zrecenzované: 12. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Objednali sme si slepačiu polievku doniesli ju presolenú a studenú tak sme ju celu vrátili.
Druhé jedlo sme si objednali Liptovskú hostinu - obyčajne pretláčané zemiaky s cibuľkou a slaninkou tak isto boli presolené. Keby sme neboli taký hladný tak by sme odišli.

1  Poďakujte používateľovi Sightsee726127.
Zrecenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes sme navštívili túto reštauráciu, dali sme si denne menu a pizzu. Obe jedlá boli výborné a páčili sa mi aj, že je to v ľudovom štýle. Určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi Davideek.

Ďakujeme za názor a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Zrecenzované: 22. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Krasne prostredie, velke porcie, jedlo je velmi dobre, ale paradajkovu polievku robi moja manzelka lepsiu. Obsluha bola mila a rychla. Necaka sa dlho na jedlo. Urcite sa vratime.

Poďakujte používateľovi jaroy33.

Ďakujeme za názor a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Stodola, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Stodola? Podeľte sa o svoje zážitky!