“Vyborna reštaurácia pre hladne bruška”

Reštaurácia Stodola
Na pozícii č. 42 spomedzi 73 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes sme navštívili túto reštauráciu, dali sme si denne menu a pizzu. Obe jedlá boli výborné a páčili sa mi aj, že je to v ľudovom štýle. Určite odporúčam.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Davideek.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ladislav_Jendruch, Majiteľ v zariadení Reštaurácia Stodola.Zodpovedané: 23. februára 2018

Zrecenzované: 22. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Krasne prostredie, velke porcie, jedlo je velmi dobre, ale paradajkovu polievku robi moja manzelka lepsiu. Obsluha bola mila a rychla. Necaka sa dlho na jedlo. Urcite sa vratime.

Poďakujte používateľovi jaroy33.

Zrecenzované: 15. júla 2017

prijemny majitel aj prostredie. jedlo bolo vyborne a poctivo pripravene. pozdravujeme lacka a cely personal z canady. dakujeme.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi bibianaja.

Zrecenzované: 14. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Rýchlo. Trafili mi do chute. Spokojnosť. Segedínsky guláš odporúčam. Polievka chutná. Cena primeraná.

Poďakujte používateľovi igorm225.

Zrecenzované: 12. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Pomerne rychla obsluha, velmi slabe fitnes jedlo, malo byť kuracie kung pao, jedlo iba nalozene v sojovej omacke, hrozne vyzerajuce, od kung pao veeelmi daleko, okrem masa, tam bol kusok mrkvy a to je vsetko, tomuto jedlu sa z dialky vyhnite, okrem toho platit musite pri kase a čakať v rade, co je maz.nepohodlne

Poďakujte používateľovi ChataBelanka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Stodola, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Stodola? Podeľte sa o svoje zážitky!