Recenzované: 21. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Ak hladate vyborne jedlo v prijemnom prostredi tak vrelo odporucam restauraciu v penzione Sabato. Obsluha bola velmi mila, vyber jedal dostatocny, atmosfera v restauraci velmi prijemna je to utulne no zaroven dostatocne velke. V lete je dostupna velmi zaujimava terasa s nadychom slovenskej historie.
Cenovo je na dobrej urovni a myslim ze na to aka je to zaujimava restauracia a jedlo bolo chutne je nastavena nizsie...

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi peterderen.
Recenzované: 22. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Viackrát sme ako rodina sa ubytovali v celom penzióne (8izieb) a využili možnosť rodinnej oslavy, jubileí ale aj svadby. Ja som bol vždy očarený historickou povahou izieb, drevom, tradičnou architektúrou a veľmi profesionálnou renováciou a obnovou. Interiér je ozaj jedinečný v každej izbe. Kľud a pokoj aj v prednom aj zadnom trakte penzión.

Dátum pobytu: september 2017
1  Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Recenzované: 20. marca 2017

Penzión je výborne situovaný v tichej prímestskej časti, neďaleko centra Popradu, ale aj blízko výpadovky na Tatry. Strávili sme tri noci vo veľkej izbe so stredovekými klenbami a krbom, pomerne vkusne a prakticky zariadenej ( oceňujem elektrickú varnú konvicu).
Aj napriek končiacej sa zime na nás veľký dojem urobil dvor a záhrada, ktoré musia byť v lete nádherné.
Malé nedostatky: fádne, priemerné raňajky, nutnosť príplatku za spotrebované brikety do krbu - radšej zdvihnúť o pár eur cenu izby, než potom preratúvať, kto koľko spálil.
Ak hľadáte pokojné, romantické miesto, tento penziónik to spĺňa.

Dátum pobytu: marec 2017
2  Poďakujte používateľovi irvingjan.
Recenzované: 22. novembra 2016

Večera vo dvojici pri horiacom kozube, veľmi dobré jedlo,víno, zákusok a aj obsluha.Pekne upravené,štýlom stredovek pripomínajúce prostredie.Cenovo mierne nadpriemer.V budúcnosti chceme penzión určite ešte navštíviť.

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi marianF6418GR.
Recenzované: 31. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Spokojnosť, vyšší cenový štandart, obsluha maximalna spokojnsot, milá, odborná,pozorná.Jedlá je s čiho vybrať, za tú cenu by som videl aj jedol lepšie no na Poprad maxim.spokojnosť.Pivo Plzen to len potvrdzuje :D dobrú chuť

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi Zofrez.