Villa Dr. Szontagh(Poprad)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
Bezplatné zrušenie do 22.07.
Rezervujte teraz, zaplaťte pri pobyte
75 USD
186 USD
177 USD
Upozornenie na zľavy! 23 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 23 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (230 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

Hotel Toliar(Poprad)
Bezplatné zrušenie do 26.07.
93 USD
Tatra Hotel(Poprad)
Booking.com
  • Reštaurácia
Zrecenzované: 20. marca 2017

Penzión je výborne situovaný v tichej prímestskej časti, neďaleko centra Popradu, ale aj blízko výpadovky na Tatry. Strávili sme tri noci vo veľkej izbe so stredovekými klenbami a krbom, pomerne vkusne a prakticky zariadenej ( oceňujem elektrickú varnú konvicu).
Aj napriek končiacej sa zime na nás veľký dojem urobil dvor a záhrada, ktoré musia byť v lete nádherné.
Malé nedostatky: fádne, priemerné raňajky, nutnosť príplatku za spotrebované brikety do krbu - radšej zdvihnúť o pár eur cenu izby, než potom preratúvať, kto koľko spálil.
Ak hľadáte pokojné, romantické miesto, tento penziónik to spĺňa.

• Termín ubytovania: marec 2017, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi irvingjan.
Zrecenzované: 22. novembra 2016

Večera vo dvojici pri horiacom kozube, veľmi dobré jedlo,víno, zákusok a aj obsluha.Pekne upravené,štýlom stredovek pripomínajúce prostredie.Cenovo mierne nadpriemer.V budúcnosti chceme penzión určite ešte navštíviť.

• Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi marianF6418GR.
Zrecenzované: 31. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Spokojnosť, vyšší cenový štandart, obsluha maximalna spokojnsot, milá, odborná,pozorná.Jedlá je s čiho vybrať, za tú cenu by som videl aj jedol lepšie no na Poprad maxim.spokojnosť.Pivo Plzen to len potvrdzuje :D dobrú chuť

Termín ubytovania: október 2016
Poďakujte používateľovi Zofrez.
Zrecenzované: 29. júna 2016

Penzión je skvelý, príjemný personál.
Izby sú krásne, každá iná a každá jedinečná.

Nie je tam 24 hodinová služba, je potrebné sa dohodnúť ak niečo chcete, prípadne kedy chcete jesť, či mienite tráviť večer u nich v reštaurácii a podobne.
Nie je to však výtka, iba konštatovanie.
Poučenie: izbu si vyberám konkrétne, nie každá sadla presne môjmu vkusu.

• Termín ubytovania: máj 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi zuzana v.
Zrecenzované: 31. marca 2016

Pod dobrých skúsenostiach s penziónmi v Spišskej Sobote sme navštívili aj Penzión Sabato. Izby sme vyberali podľa ponuky na internetovej stránke penziónu. Informovanosť o ubytovaní na web stránke je najväčším nedostatkom ktorý môžeme penziónu vytknúť. Na web stránke je ku každej izbe 1 fotka a kreslený plánik izby (v zlom rozlíšení). Nikde však podrobnejší popis jednotlivých izieb, ktoré by si to určite zaslúžili. Nenájdete celkové umiestnenie izieb v penzióne čo bol vcelku vážny problém. Napríklad sme objednali izbu č. 5 pre hostí staršom veku, podľa internetu sme nemali šancu zistiť, že sa jedná o izbu na druhom poschodí penziónu dostupnú po úzkom a strmom schodisku, veľmi ťažko dostupnom pre starších ľudí. Upozorňujeme, že na druhom poschodí sú umiestnené izby 4, 5, 6. Izby 1, 2, 3 sú na prvom poschodí. Taktiež nikde na web stránke sme sa nedozvedeli, že izby č 8, v ktorej sme bývali je umiestnená v samostatnom objekte (zrejme bývalá stodola) na druhom konci záhrady. Taktiež aj izba č. 7 je v samostatnom objekte. Vďaka chýbajúcim popisom k izbám si iba domýšľate, že izby 7 a 8 sú v podstate apartmány. Z fotiek a mapky na web stránke nám napríklad doteraz nie je jasné, ako má izba č. 4 (apartmán) vyriešený prístup do kúpeľne.

Samotné izby boli udržiavané, veľmi pekne štýlovo zariadené, priestranné. V izbách boli krby aj s možnosťou kúrenia s poplatkom 3,- € za balík brikiet. Izbu č. 8 hodnotíme ako jedinečnú, v ktorej je skĺbený štýl starej stodoly, zo zvyškami kamenných klenieb. Ústredným motívom sú krosná zavesené nad schodiskom ´, ktoré slúžia ako luster. Izba je dvojpodlažná, v prízemnej časti je vstupná chodbička, za ňou ďalší priestor v ktorom okrem schodov do obytnej časti je sauna, masážna sprcha, veľká ochladzovacia sprcha a kúpeľňa s WC. Obytný priestor na poschodí je v podstate z dvoch častí, ktoré sa dajú oddeliť závesom. Spálňová časť je pri schodisku s možnosťou východu na terasu s výhľadom na záhradu penziónu. Obývacia časť je vybavená krbom ďalšími dvoma posteľami a malým sedením, Televízor je umiestnený dosť neprakticky, museli sme si ho presunúť. Napriek ešte zimnému obdobiu a kamenným múrom bolo v izbe príjemne teplo. Keďže je izba v samostatnom objekte, nie ste absolútne ničím rušení a z malých okienok na druhej strane máte výhľad na parkovisko penziónu a do tichej slepej uličky.
Taktiež izba č. 5 bola veľmi pekne a štýlovo zariadená a priestranná. Menším technickým problémom, ktorý personál po oznámení vyriešil boli vypadnuté TV satelitné programy. Problém je osvetlenie na schodisku do druhého poschodia, ktoré sa pri zostupe zapína veľmi neskoro - až je to nebezpečné. V izbách je samostatné wifi.
Celý penzión pôsobí útulne vrátane pekne upravenej a udržiavanej záhrady.

Personál je milý ochotný, usmievavý, čo sa už našťastie začína stávať štandardom v našich zariadeniach.

Súčasťou ubytovania sú raňajky, ktoré žiaľ zaostávali za úrovňou penziónu. Najmä pri dlhšom pobyte to môže byť problém. Súčasťou raňajok, bolo na stole vždy maslo, džem, med, čerstvý kvalitný chlieb a pečivo a pohár džúsu. Na požiadanie káva, alebo čaj. Okrem toho ste si mohli objednať z raňajkového menu, ktoré bolo tvorené 3-omi jedlami z vajec, jedným studeným tanierom a párkami. Postrádali sme hlavne zeleninu, ktorá bola pri jedlách z vajec iba v podobe malinkého kúska papriky a paradajky, ako aj nejaký koláč, prípadne jogurt a pod.. Myslíme, ale, že po dohovore s personálom by boli ochotní zabezpečiť aj inú stravu a zeleninu.

Penzión Sabato hodnotíme veľmi pozitívne, napriek vyšším cenám odporúčame ubytovanie pre milovníkov zážitkov.

Tip na izbu: Izba č. 8 - Apartmán so saunou. Izby 4, 5, 6 nie sú vhodné pre starších,a lebo menej pohyblivých hostí.
  • Termín ubytovania: marec 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi SlowFoodBB.