“Skvelý obed”

Lujza Restauracia
Na pozícii č. 9 spomedzi 69 Reštaurácie v Poprade

Velmi dobre sme sa tu najedli, obsluha bola rýchla a velmi mila. Skvely steak ktory odporučam vyskúšať.

Poďakujte používateľovi Travel820331.

Zrecenzované: 23. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Hoci nas nazov podniku “Lujza” velmi neoslovil, dali sme mu sancu a nelutujeme. Priestory boli moderne zariadene, v pozadi hrala hudba zo 70. - 80. rokov, hamburgery boli chutne a milo prekvapil aj domaci ladovy caj.

Poďakujte používateľovi Luciinecka.
Zrecenzované: 22. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Neprofesionálne servírovaná zbierka jahňacích kostí (evidentné zaverečné zvyšky) s dvoma sústami štipky masa namočená v neidentifikovateľnom riedkom pokrme.
Po reklamácii nám čašníčka povedala, že to je pre fajnšmekrov (28., eur porcia) a tí si to tak cuckajú.
Nuž čo dodať.
Prepáčte, gurmána a gurmeta viem rozlíšiť , ale toto jedlo - hroza.

Na moje námietky, sa snažila čašníčka zachrániť situáciu akýmsi burgrom, ktorý neučtovali. Potom jahňacie kotlety škrtli zo zoznamu.

Záver : Neodporúčam. Prvá a posledná návšteva.

Poďakujte používateľovi JankaP87.
Zrecenzované: 15. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Akonáhle sme prišli do príjemného prostredia tak nás hneď milo privítala a obslúžila čašníčka.
Na burgre sme nečakali dlho a chuťovo boli fantastické a po nich sme si dali ešte kávu ktorá je tiež veľmi kvalitná (čo človek moc často neočakáva na to že to je reštaurácia a nie kaviareň)
Určite odporúčam navštíviť ak ste partia alebo len romantické posedenie.

Poďakujte používateľovi FirsZ.
Zrecenzované: 1. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vynikajúci, rýchlo prinesený burger, obsluha milá, rýchla a profesionálna, servítky z veľmi kvalitného materiálu. Vrelo odporúčame.

1  Poďakujte používateľovi Tourist743689.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Lujza Restauracia, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Lujza Restauracia? Podeľte sa o svoje zážitky!