“Tatras”

Restauračný minipivovar TATRAS
Na pozícii č. 18 spomedzi 75 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 2. apríla 2018

Skúsili sme pivo z malého- lokálneho pivovaru. je výborné. Fandíme malým podnikateľom, ktorí robia super veci.:-)

Poďakujte používateľovi tony648.

Zrecenzované: 7. januára 2018

V pivovare som bola niekoľkokrát, pivko bolo vždy perfektné, nikdy nemalo chybu. Jedlo som si dávala viackrát, z toho raz pivovarskú dosku Tatras (klobása, šunka, syry,...) vždy výborné. Mínusom je obsluha, často pomalá, zabúda na objednávky...

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi nina_alzbetkinova.
Zrecenzované: 1. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Bol som v tomto pivovare na večeri a ´koštovke ´pred necelým rokom a bol som nadšený, že takýto skvelý koncept s dobrým remeselným pivom a výbornou kuchyňou, pod Tatrami vznikol.
O to väčšie bolo sklamanie z návštevy po cca 8 mesiacoch. Pivo si našťastie drží štandardne dobrú kvalitu, ale tentokrát to celé padalo na kuchyni a najmä na obsluhe.
Dal som si flank steak a vyberal k nemu prílohu. Mladučká čašníčka bola síce milá a usmiata, ale tam sa to celé končilo. Pýtam sa (keďže nemali grilovanú zeleninu), aká je to sezónna varená zelenina. Zaváhala a potom zaznela očarujúca odpoveď: “Varená.”
Ok, dal som si opekané zemiaky. Odišla bez otázky, ako chcem pripraviť steak. Hovorím si, ok, mal by byť médium. Bol raw;( Ale že úplne. To som však zistil až po tom, čo mi ho priniesla s prianím dobrej chute. Akurát, že zabudla na príbor. V poriadku, stať sa môže a po 3 minútach som si ho musel ísť vypýtať. Lebo všetci čašníci, v celkovom počte 6 alebo 7 ľudí, boli vedľa.
No a teda, zistil som, že je surový. Čakám, nič, tak zasa cesta za čašníkmi s touto sťažnosťou. Zobrali mi ho na dorobenie. Aj s príborom. Doniesli ho naspäť promptne. Ale bez príboru s rýchlym prianím, že tentokrát už bude ok. Bol, ale až po tom, čo som si zasa po pár minútach musel ísť príbor vypýtať. Doniesli pre istotu dva;) Keby niečo;))
Poviete si, drobnosť, ale toto je realita príliš častá. Majiteľ chce ušetriť a zamestná študentov. Síce milých, ale bez skúseností. Len aby zarobil... Možno mu to aj vychádza, ale ja už tretí krát neprídem. Škoda.

Dátum návštevy: október 2017
4  Poďakujte používateľovi PeterKastil.
Zrecenzované: 22. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

V Tatrase sme boli niekolkokrat, naposledy nas však velmi sklamal pristup a jedlo, ktore nam priniesli. Objednany sme mali telaci rezen, ktory bol uplne surovy. Na ziadost nam ho mila casnicka vzala a o par minut doniesla ten isty kus, v uplne prepecenej struhanke, bol hnusny, bez chuti a mastny nakolko bol vo friteze uz 2x. Uz tam pravdepodobne chodit nebudeme, zial asi zmenili kuchara a s kvalitou isli dole.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi NikolaG24.
Zrecenzované: 8. septembra 2017

Nová piváreň v Poprade s veľmi zaujímavým interiérom. Má mnohé zákutia, každé zariadené trocha inak. Sedeli sme v časti s citátmi o peniazoch a starými peniazmi na stenách. Pivo chutné a veľa rôznych druhov.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi Erika O.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauračný minipivovar TATRAS, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Restauračný minipivovar TATRAS? Podeľte sa o svoje zážitky!