Poprad

“Neodporúčam”
Recenzia Fajna Rybka

Fajna Rybka
Na pozícii č. 13 spomedzi 76 Reštaurácie v Poprade
Opis: Ak ste milovníkom Japonskej kuchyne tak ste na správnom mieste. Pozrite si nás aj na INSTAGRAME @fajnarybka. Tam nájdete našu aktuálnu prácu a všetky novinky. Preferujete surové alebo tepelne upravené sushi ? Máme jedno aj druhé. Venujeme sa fúzií a modernému sushi, pripravujeme aj špeciálne sashimi taniere. Máte radi Curry? Máte v obľube udon nudle? Máte radi Pad-thai? Radi Vám poradíme s výberom a postaráme sa o vaše sýte žalúdky a vyčaríme Vám úsmev na tvári. :)

Na našu prvú návštevu sme sa veľmi tešili a bohužial sme boli veľmi sklamaní. Do reštaurácie sme prišli okolo 16:30, obsadených bolo iba pár stolov na terase, vo vnútri reštaurácie žiadny. Po objednaní iba dvoch druhov sushi nám čašník oznámil, že na sushi budeme čakať HODINU. Nakoľko už sme mali sushi vybrané (čašník nás neupozornil o tomto fakte pred tým, ako sme si začali vyberať z jedálneho lístka) , tak sme s čakaním súhlasili s tým, že sme sa zatiaľ vybrali na nákup a vratime sa. Vrátili sme sa o 45min a čašník trval na tom, že sa musíme posadiť k malému nepohodlnému stolu pre dvoch aj keď všetky ostatné stoly boli voľné. Ohradil sa tým, že očakávajú, že sa im reštaurácia ešte zaplní(čo sa nestalo, počas celej našej návštevy sme boli v reštaurácii sami). Sushi doniesli ako sľúbili o hodinu. Sushi bolo dobré, ale označila by som ho ako premierné a za to čakanie to vôbec nestálo. Objednali sme si iba dva druhy, ale tým, že sme boli donútení sedieť pri malom stole(v prázdnej reštaurácii!!) sa nám sotva vošli taniere na stôl. Rozhodne neodporúčam.

Poďakujte používateľovi Klarisko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia FajnaRybka, Manažér v zariadení Fajna Rybka.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Zdravím Vás Klára,

Mrzí nás, že ste zažili takúto nepríjemnú skúsenosť. Vyjadrím sa na všetko čo ste o nás napísali.

Či je je u nás prázdno alebo nie, tak my máme objednávky vždy. Takže v ten deň keď ste prišli Vy sme mali konkrétne 3 predobjednávky. Kedže naši zákazníci chápu náročnosť prípravy sushi tak si objednávajú v predstihu aby nemuseli čakať ako ako vy.
Náš podník nás limituje čo sa týka kuchynských priestorov a tak aj keby sme neviem ako chceli tak dokážeme zdvládať len určité objemy na čo slušne upozorňujeme každého pri objednávke.

Momentálne pracujeme na tom aby sme mali dvoch sushistov a znížili dobu čakania.
Čo sa týka obsluhy tak za ňu berieme 100% zodpovednosť my, kedže máme nového čašníka, ktorý sa len učí.

Musím ale priniesť objektivitu do tejto recenzie kedže ste to sushi mohli kľudne odfotiť a ukázať teda ten “priemer„ kedže 95% naších zákazníkov je spokojných a často krát dostávame poklony a fotky, veď posúdťe od ostatných ľudí či sa to podobá sociálnym sieťam.

Sociálne sieťe tvoríme len z toho čo pripravujeme pre zákazníkov, takže za našou prezentáciou jedál stojíme 100%.

Vieme, že nie je príjemné čakať tak dlho a nie je príjemné nedostať vysvetlenie prečo to tak vôbec bolo. Verím, že totuto odpoveďou som čiastočne odčinil vašu negatívnu skúsenosť.

Vaša Rybka,

Zrecenzované: 23. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Nie je normalne cakat 10 minut kym donesiete jedalny listok, a nie je normalne cakat dalsich 15 minut kym casnicka dojde aby sme si objednali!!!mate tam 10 stolov a cakacia doba na jedlo 2 h. Viac neprideme.

1  Poďakujte používateľovi Roam820893.

Zdravím Vás,

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ceníme si keď dostaneme aj negatívny názor a poukáže na naše nedostatky.

Ako vždy na nich budeme pracovať a stále sa zlepšovať.

S pozdravom tím Rybky,

Zrecenzované: 31. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Výborná obsluha, jedlo priniesli rýchlo, chuť vynikajúca. 10/10 :) určite sa zastavím aj nabudúce...

Poďakujte používateľovi vyhodnar1.

Zrecenzované: 25. júla 2019

Navštívili sme fajnu rybku už viackrát, vždy sme odchádzali nadmieru spokojní a sýti. Vrelo odporúčam Najlepšie sushi aké som kedy jedla

Poďakujte používateľovi Kristiyin.

Zrecenzované: 25. júla 2019

Maximálna spokojnosť s gastronomickým zážitkom v tejto reštaurácií.Personal aj jedlo na jednotku.Odporúčam každému kto má cestu okolo Popradu.Uprimne,za týmto jedlom sa oplatí prísť aj z druhého konca Slovenska.

Dátum návštevy: júl 2019
1  Poďakujte používateľovi SLujza.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Fajna Rybka, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Fajna Rybka? Podeľte sa o svoje zážitky!