“Top palacinky”

La Creperie - Palacinkaren u Priatelov
Na pozícii č. 1 spomedzi 7 Dezerty v Poprade
Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Široký výber palaciniek , ktoré sú servírované na vysokej úrovni - nie len gurmánsky zážitok , ale aj estetický , príjemná obsluha , minimálna doba čakania , ceny primerané kvalite a útulné priestory. Odporučila by som sa viac zamerať na reklamu , nakoľko tento podnik si to úrovňou môže dovoliť .

Poďakujte používateľovi Passenger738778.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia palacinka P, Majiteľ v zariadení La Creperie - Palacinkaren u Priatelov.Zodpovedané: 19. marca 2018

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Snažíme sa vytvoriť prostredie pre ľudí, kde sa budú cíti príjemné a vytvoriť rodinnú atmosféru. Pre nás je zákazník vždy niečo viac
Áno, je ešte na čom pracovať a jednou z vecí je aj propagácia podniku.

202464 recenzií

Zrecenzované: 26. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme pozriet s detmi a dobre sme sa napapali :-) Kazdy dostal to na co mal chut, aj sladke aj slane. Prvy krat som jedla palacinku s lososom a so syrom, bolo to viac nez dobre. Skvele :-) Mozem len odporucat. Detom zase chutila klasika, palacinky s jahodami a coko kremom. Mnam. Urcite navstivime znova.

Poďakujte používateľovi wiki66.
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelé palacinky, teda aspoň podľa manželky a dcéry :) Ja raz prídem ochutnať tie slané palacinky, v ponuke vyzerajú super.

Poďakujte používateľovi PeterTom22.
Zrecenzované: 30. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Každý z našej veĺkej skupiny si tu našiel to čo najviac ulahodi jeho chuťovým pohárikom, dosýtosti. Skvelý výber sladkých i slaných palaciniek dopĺňa pestré menu sezónnych nápojov. Ďakujeme aj za milú obsluhu.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Miriam N.
Zrecenzované: 30. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Mila obsluha a personal. Pekne rodinne prostredie. Super palacinkoš a bombardinko. Slane aj sladke. Odporučam.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi MartinT3994.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Creperie - Palacinkaren u Priatelov, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste La Creperie - Palacinkaren u Priatelov? Podeľte sa o svoje zážitky!