Boutique Hotel Fortuna
80 USD
73 USD
Expedia.com
  • Bezplatné parkovanie
Penzion Plesnivec(Poprad)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
Expedia.com
  • Bezplatné parkovanie
Penzion Koliba u Stefana(Poprad)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
Travelocity
Ukázať ponuku
Garni Hotel Tatramonti(Poprad)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
Orbitz.com
Hotel Sobota(Poprad)
Hotel Toliar(Poprad)
Tatra Hotel(Poprad)
Booking.com
  • Reštaurácia
Zrecenzované: 27. marca 2016

Mimoriadne kvalitné a štýlové ubytovanie v historickom objekte, ktorému nechýba originalita. Chutná strava a profesionálny prístup personálu. Výhodná poloha na námestí s možnosťou parkovania a zároveň kľud.

Tip na izbu: Nie je čo vytknúť, všetko bolo super.
  • Termín ubytovania: marec 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Buzinkaiova.
Zrecenzované: 3. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Odporúčam navštíviť penzión Fortuna, zažili sme tu velmi príjemnú dovolenku, pri ktorej sme spoznali velmi milý personál, ktorý sa nám snažil vo všetkom vyhovieť. Penzión dýcha príjemnou atmosférou, kde sme sa výborne všetci cítili. Personál bol velmi pohotový, pomohli nám este aj s vybavením opravy auta, ktoré sa nám cestou pokazilo. Taktiež kuchyňa bola veľmi chutná. Pri ďalšej návšteve spišskej soboty sem opäť velmi radi zavítame.

Termín ubytovania: január 2016, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi Nessy1233.
Zrecenzované: 31. januára 2016

Hotel rodinného typu s údajne excelentnou gastronómiou, pýšiaci sa podľa samotného majiteľa častými návštevami prezidenta Kisku.
Izby i apartmány sú veľmi malé, nepohodlné, zariadené starým nábytkom. Zdravie a zivot ohrozujúca nefunkčná hydromasážna vaňa na apartmáne. Zúfalý výhľad na industriálnu zónu, strmé schody do časti izby s postelami, šero až tma na izbe pre vypálenú žiarovku, ktorú údajne nevedia vymeniť...Nocoval som teda na zemi, v spodnej častti apartmánu, spolubývajúci na starej sedačke s 3 matracmi. Nefunkčná 24 hodinová recepcia, v noci musíte neustále budiť staršieho pána na recepcii, ktorý sedí v odľahlej miestnosti. Tento hotel vyslovene neodporúčam, nedisponuje SPA, saunou a za cenníkovú cenu ponúka mizerný podštandard 2 hviezdičkového hotela v Rumunsku. Raňajky s úzkym výberom 2 teplých jedál. Večere servírované, štandardne reštauračné, chuťový zážitok však neposkytujú.

• Termín ubytovania: január 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Martin Marťas P.
Zrecenzované: 29. januára 2018

• Termín ubytovania: december 2017, cestoval(a) s rodinou