Recenzované: 11. septembra 2019

Super jedlo,vzdy prijemna obsluha,ziadne sklamanie,vraciame sa sem kazdy rok a vzdy sme spokojni s obsluhou ,vzdy nam radi poradia co si vybrat,kedze moj manzel je francuz a chce vyskusat kvalitne slovenske speciality ci uz syrove alebo klasiku,velmi dobry vyber slovenskych vin,sme velmi spokojni s touto restauraciou a vzdy sa sem radi vraciame.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi MiroslavaH50.
Recenzované: 30. augusta 2019

Veľmi veľké sklamanie z reštaurácie ,po 30 minútach sme šli sami za čašníkom,že by sme si chceli objednať,a to napriek tomu,že nás videli ako sme prišli,radšej pozerali do mobilného telefónu.Ked konečne prišiel a objednali sme si pitie a slepačích vývar čakali sme dalších 30 minút .Halušky sme si dali z bufetu v reštaurácií (nepatrî sa hovoriť na jedlo fuj,ale tieto boli veľmi nechutné).Kebyže sme neboli po túre ,tak určite odídeme ....tak zhrnutie je také,ze reštaurácia Toliar nikdy viac,ignorancia zo strany čašníkov a kvalita jedla otrasné

Poďakujte používateľovi ockokw243.
Recenzované: 19. júla 2019

Hotel nás veľmi milo prekvapil svojimi službami, hotelové izby sú veľmi pekné, priestranné novo zariadené, zrekonštruované. Mali sme polpenziu, ktorá bola výborná dostatočný výber jedál, každý si mohol vybrať. Hotel poskytuje parkovanie, kde bolo dosť miesta pre všetkých. Hotelové wellness sme nevyužili, možno nabudúce. Výborné miesto pre pobyt na Štrbskom plese.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi janacadca.
Recenzované: 24. mája 2019

Príjemné prostredie na rodinný obed. Človek sa tu cíti ako v chate. Príjemné prostredie a skvelé jedlo a prijateľné ceny. Reštaurácia je blízko vlakovej stanice a je súčasťou *** hotela toliar,a kvalita tomu aj zodpovedá.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Pali1476.
Recenzované: 9. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Máme podobný zážitok z reštaurácie ako @anikab224 . Časníci nás videli prísť, a po 10-15 minútach sme si šli sami po jedálny lístok. Keď sme si vybrali jedlo, o ďalších 5-10 minút sme šli ohlásiť, že by sme si radi objednali. Podotýkam, niektoré čašníčky stáli so založenými rukami za chrbtom ani sa na nas nepozreli. My sme na nich pozerali aj minutu, že si chceme objednať, a nič.
Škoda tohto prvého dojmu. Jedlo a pitie (Slovenský tanier a horúci tatranský čaj) by dostali 5*

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi AdamLucka.