Poprad
Recenzované: 24. mája 2019

Príjemné prostredie na rodinný obed. Človek sa tu cíti ako v chate. Príjemné prostredie a skvelé jedlo a prijateľné ceny. Reštaurácia je blízko vlakovej stanice a je súčasťou *** hotela toliar,a kvalita tomu aj zodpovedá.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Pali1476.
Recenzované: 9. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Máme podobný zážitok z reštaurácie ako @anikab224 . Časníci nás videli prísť, a po 10-15 minútach sme si šli sami po jedálny lístok. Keď sme si vybrali jedlo, o ďalších 5-10 minút sme šli ohlásiť, že by sme si radi objednali. Podotýkam, niektoré čašníčky stáli so založenými rukami za chrbtom ani sa na nas nepozreli. My sme na nich pozerali aj minutu, že si chceme objednať, a nič.
Škoda tohto prvého dojmu. Jedlo a pitie (Slovenský tanier a horúci tatranský čaj) by dostali 5*

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi AdamLucka.
Recenzované: 1. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Restauracia bola velkym sklamanim. Pred vchodom do restauracie fajcili 3 casnici a vo vnutri sa nachadzal jeden okolo ktoreho sme presli a slusne pozdravili, ale on nas uplne odignoroval. Tak sme si sadli a cakali. Medzi tym sa ostatni vratili spat dnu a kazdy na nas hodil pohlad cize vedeli ze cakame. Kedze si nas stale nikto nevsimal zobrali sme si teda aspon jedalny listok sami. Po 15-20 min cakania sa nenasiel ani jeden ochotny casnik. Zdvihli sme sa a odisli... Vonku opat fajcili dvaja. Totalny sok. Ale vidim ze som neni jedina ktora zazila podobnu situaciu. Niekto z manazmentu by mal na to dohliadnut lebo stratite vela zakaznikov.... good luck.

Dátum pobytu: február 2019
1  Poďakujte používateľovi anikab224.
Recenzované: 3. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Toliar bol jeden z mala hotelov, kde sa dalo dovolat a objednat pobyt. Wellness maju skvely. Izby su priemerne a upratane len priemerne, nakolko sme v kupelni nasli dlhe vlasy, ktore neboli nase... Daju sa ubytovat aj psiky... Ranajky skvele (svedske stoly), avsak problem bol s doplnanim, ked bolo viac ludi. Vecere velmi priemerne... Zda sa mi, ze obsluha sa trosku pokazila, dlho sa caka... Wellness je vyborny (bazen, detsky bazen, vyrivka, rozne druhy saun, masaze), avsak casto prilis plny...

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi Vladulienka.
Recenzované: 31. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia v hotely toliar bola obrovskym sklamanim. Obsluha nas obluzila v poloprazdnej restauracii asi po 10 min. Cesnakova polievka bola jedna z najhorsich ktoru som jedol. Bryndzove pirohy boli rozvarene. Pozitivom je pekny interier a blizkost zeleznicnej stanice

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi petober.