“Parada”

Pivný Dom Dobré Časy
Na pozícii č. 1 spomedzi 76 Reštaurácie v Poprade

Výborne jedlo, perfektný burger, ešte lepšie pivo, super obsluha. Bol som prijemne prekvapený, drzim palce podniku aby išli takto ďalej.

Poďakujte používateľovi DominikB2234.

Zrecenzované: 15. augusta 2019

Veľmi príjemný podnik. Bolo tam čisto a príjemná vôňa. Personál nás hneď pozdravil, usadil a ponúkli jedálny a nápojový lístok. Jedlo bolo chutné a za skvelé ceny.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi jankoslavko.
Zrecenzované: 6. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

V Dobrých Časoch sa vždy po nájdení spokojné hľadkáme po brušku ;) Ani raz nás nesklamali. Kuchyňa je na 1 s hviezdičkou a výber nápojov viež top.

Poďakujte používateľovi MonikaM6866.
Zrecenzované: 5. júla 2019

Cakali sme viac ako pol hodiny a pri odpovedi na otazku, kolko budeme este cakat , casnicka len odpovedala, ze nevie. Podobnu odpoved sme poculi pri otazke, ci v hranolkach je muka, kedze kamarátka ma bezlepkovu dietu. Takze vysoke hodnotenie potvrdit bohužiaľ nemozem

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi KatarinaCestovatel.
Zrecenzované: 3. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Chceli sme skusit burger, nepodavali , vraj vypalovali novy gril , beriem moze sa stat, dal som si rebra ktore boli velmi masite a nie tak ako maju rebra vyzerat take na 3 , kridelka celkom ok , batatove hranolky ok , prostredie celkom ok , obsluha celkom ok , strasne hlasna hudba hrala co bolo velmi rusive, ceny fajn.
Pivo nealko super.

Dátum návštevy: júl 2019
1  Poďakujte používateľovi Hlavac123.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivný Dom Dobré Časy, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj
Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Pivný Dom Dobré Časy? Podeľte sa o svoje zážitky!