“Topka”

Pivný Dom Dobré Časy
Na pozícii č. 1 spomedzi 75 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 30. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dobre Časy proste Topka.Vsetkym mozem len doporucit.Vyborny tataracik skvele burgre proste kazde jedlo ktore si vyberiete je nebicko v papuli.Neskutocne mnozstvo vybornych piv lahodnej borovicky a roznych druhov alkoholu.Ja tomu osobne hovorim FANTAZIA v POHYBE
Stale ked prechazdam cez Poprad je prote psiov povinnostou sa tam zastavit inak by mi to moje chutove pohariky Nikdy Neodpustili
Su len dve moznosti bud odidete super napapany alebo napapany a spolocensly unaveny
Dakujem ze take miesto existuje
Drzte sa

Poďakujte používateľovi Trip765836.

Zrecenzované: 9. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Vyber pív výborný, obsluha obstojná, prostredie veľmi príjemné, vhodné aj pre skupiny, skvelá lokalita, burgre za tú cenu dobré.

Poďakujte používateľovi nicollcrusade.
Zrecenzované: 5. februára 2018

Pivný dom Dobré časy je taká nadčasová hospoda. Prostredie bolo v celku príjemné, čašníci milí a takisto aj rýchla obsluha. Objednali sme si hamburgery, ktoré môžem vrelo odporúčať. Čo najviac ulahodilo môjmu mužovi bol fakt veľký výber piva. Boli sme spokojní a preto Vám odporúčam navštíviť tento pivný domček :)

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Ewe8.
Zrecenzované: 26. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Rýchla, príjemná obsluha, super kuchyňa, pivo a atmosféra ešte lepšie,nemám čo dodať. Oplatí sa prísť :)

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Journey751960.
Zrecenzované: 7. januára 2018

Dobré Časy sú vždy skvelý nápad, v lete aj otvorená terasa a koncerty vonku, príjemná a rýchla obsluha, široký sortiment nápojov aj pív, výborné jedlo.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi nina_alzbetkinova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pivný Dom Dobré Časy, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Pivný Dom Dobré Časy? Podeľte sa o svoje zážitky!