Výlet do Pienin

Super výlet, len keby mal deň aspoň 30 hodín. Pačilo sa mi, že sme na jednotlivých zastávkach, sme... viac informácií

Recenzované: 18. septembra 2018
BackPacker817730

Recenzované: 29. augusta 2018

Dátum zážitku: september 2017
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hikeslovakia, Owner v zariadení Mountania Travel.Zodpovedané: 31. augusta 2018

Recenzované: 28. septembra 2017

Dátum zážitku: september 2017
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hikeslovakia, Owner v zariadení Mountania Travel.Zodpovedané: 17. augusta 2018

Recenzované: 7. novembra 2018

Dátum zážitku: marec 2018