“Super podnik”
Recenzia Rock N Roll

Rock N Roll
Na pozícii č. 12 spomedzi 70 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 5. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Velka spokojnosť, jedlo super a rychlo. Obsluha velmi milá na to že sme prišli na konci dna usmev na tvari. Boli len dve a všetko krasne stihali. Urcite sa este vrátime nie len koli jedlu ale aj koli velmi milej obsluhe.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi dominnikapitkova.

Zrecenzované: 19. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Odmeraná obsluha a hlavne predražené a podpriemerné jedlo. Šalát pol na pol majonéza a šalát. Voda s odporným chemickym citrónom, nepiteľná.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Peter_13409.
Zrecenzované: 3. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Na obsluhu sme čakali dlho, obsluhovali nás traja rôzni cašníci, dokopy ich bolo asi 7 a z toho asi 7 vyzeralo že je v tejto práci prvý deň. Denné menu bolo na stole, takže aspoň na to sme nemuseli čakať. Jedlo bolo dobré takže ak by som mala hodnotiť kuchára by to bolo za plný počet. Avšak na účet sme čakali opäť asi 10 minút.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi pjavorska60.
Zrecenzované: 3. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo dobré, lasagne mi veľmi chutili ale obsluha, ktorá sa skladala asi z 5 čašníkov má veľmi sklamala... všetci vyzerali zmätene, po príchode sme dosť dlho čakali a to reštaurácia nebola preplnená aby nestíhali a na účet sme čakali opäť dosť dlho. Kvôli jedlu by som sa ešte vrátila, kvôli obsluhe už asi nie.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi MiriamaH5.
Zrecenzované: 28. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelý výber jedál, pekné priestory, príjemna a ústretová obsluha. Už sa tešíme na ďalšiu návštevu

Poďakujte používateľovi Roam673183.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Rock N Roll, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Navštívili ste Rock N Roll? Podeľte sa o svoje zážitky!