“Vyborna restauracia”
Recenzia Rock N Roll

Rock N Roll
Na pozícii č. 12 spomedzi 77 Reštaurácie v Poprade
Zrecenzované: 28. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo za primerane ceny ,rychla a ustretova obsluha, urcite sa tam vratim, vsetkym odporucam

Poďakujte používateľovi LoveTravel752011.

162062 recenzií

Zrecenzované: 28. februára 2018

Príjemné prostredie... chutné jedlá za primerané ceny.... ústretová obsluha... odporúčam... Treba vyskúšať.

Poďakujte používateľovi gabrielaW4074IX.
Zrecenzované: 26. februára 2018

Reštauráciu Rock N Roll vrelo odporúčam. Hoci sa nachádza v nákupnom cenre, interiér prekvapí svojou originalitou a moderným štýlom. Samozrejmosťou je vždy milý a ústretový personál, chutné a rýchlopripravené jedlo za výborné ceny. Vždy sa tu radi zastavíme.

Poďakujte používateľovi LacoB7.
Zrecenzované: 26. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Maximálna spokojnosť s touto reštauráciou! Od interiéru,jedla,obsluhy,drinkov bolo všetko na jednotku s hviezdičkou Nemôžem im nič vytknúť,aj keby chcem

Poďakujte používateľovi JanaV894.
Zrecenzované: 26. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Navštívil som reštauráciu už veľa krát a vždy veľká spokojnosť. Jedlo stále na jednotku. Výborná obsluha aj atmosfera. Určite odporúčam :)

Poďakujte používateľovi RobertH8397.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Rock N Roll, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Rock N Roll? Podeľte sa o svoje zážitky!