Recenzované: 18. decembra 2019

Minusy:
- Vrzgajuca postel, ktora budila nasu malu dcerku
- Centralne kurenie, co neumoznuje vlastnu regulaciu teploty na izbe.
- Radiator v kupelke zamerne nefungoval - pobyt v decembri (nemate si kde vysusit osusky, plavky, ...)
- Hotel nedodava extra osusky do bazenov, musite si doniest vlastne alebo pouzit tie izbove.
- Pri troch osobach sme dostali len 2 osusky.
- Balkonove dvere prefukuju.
- Hotel nepodava/neposkytuje bezlaktozove potraviny (mlieko, jogurty, atd.)
- V detskom bazene v AquaCity bola studenu voda (nemala teplotu, ktora bola uvedena na info tabuliach).
- V restauracii hotela nie je bezbarierovy pristup - kociar si musite za kazdym nadvihovat (vid foto).
- Hotel posobi ako bludisko, recepcia je na tretom poschodi, k tomu aby ste sa dostali do vasich izieb z AquaCity, musite pouzit dva vytahy. Na presun z izieb mimo hotela/restauracie/AquaCity musite ratat 5-10 minut podla dostupnosti vytahov.
- Vecera - bufetove stoly - vlazne jedlo
- Prikladanie hodiniek pri kazdom bazene je maximalne nekomfortne, obzvlast v pripade, ze drzite dieta v rukach

Plusy:
- Hotel poskytuje zdarma postielku, nocnik a vanicku.
- Detske kutiky
- Strava chutna

Dátum pobytu: december 2019
1  Poďakujte používateľovi ToboganFahren.
Recenzované: 4. novembra 2019

Všetko bolo skvelé, od recepcie(slečny boli veľmi milé a ochotné, takisto personál v reštike), cez vybavenie izby až po aquapark. Boli sme nadšení z izby, výhľad na Tatry bol úžasný, raňajky i večere boli chutné, proste nemáme čo vytknúť. Milé bolo, keď nás privítal televízor :D Určite sa vrátime :)

Dátum pobytu: november 2019
Poďakujte používateľovi Elami145.
Recenzované: 16. októbra 2019

Po príchode boli problémy s rezerváciou (niekto zabudol rezervovať izbu...občas sa to stane), no nakoniec po malom čakaní sme izbu dostali.Ubytovanie je OK, no podobne ako susedný hotel, už by bolo treba pouvažovať nad rekonštrukciou, jedná sa predsa o 4* hotel (susedný dostal po rekonštrukcii tiež 4* z pôvodných 3*).Inak čo sa týka stravy a ponúkaných služieb, vrátane veľmi dobrého wellness, všetko na vysokej úrovni.Na základe niekoľkých návštev, môžem vrelo doporučiť, obzvlášť keď sa víkendová ponuka objavuje pomerne často v rôznych zľavomatoch.

Dátum pobytu: október 2019
Poďakujte používateľovi Milan T.
Recenzované: 19. júna 2019

Ubytovanie v tomto hoteli, to je doslova high level. Krásne izby, čisté a luxusne zariadené. Samozrejme, si za to musíte aj priplatiť, keďže tento hotel vychádza na noc viac. Boli sme s manželkou na výročie svadby a veľmi sa nám páčilo. Odporúčame.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi filipsokol.
Recenzované: 14. mája 2019

Týždňový pobyt s polpenziou nás stál 1000€, no naše očakávania sa v mnohom nenaplnili a preto sa chcem podeliť o skúsenosti. S izbou, jej vybavením a službami (čistota, teplota, upratovanie) sme boli spokojní. Nelogické ale bolo, že z parkoviska pred hotelom sa nedá do izby dostať priamo, ale musíte obchádzať druhý hotel a budovy cez ktoré sa potom vraciate naspäť. Na raňajky bolo každý deň takmer to isté no od večere som očakával určite viac ako len klasickú nudnú ponuku polotovarových jedál ktoré dostanete aj v oveľa lacnejších zariadeniach. Myslím si, že hostia štvorhviezdičkového hotelu by určite ocenili o trochu vyššiu kvalitu. V cene máte tiež vstup do celého aquaparku. Je tam veľké množstvo zaujímavých atrakcií a dokážete tam stráviť aj niekoľko hodín. Počas nášho pobytu tam bolo vcelku čisto, no trochu mi vadil zápach ktorý bolo cítiť v okolí bazénov. Aj wellness stojí za návštevu, no bolo by vhodné hostí vopred upozorniť, že hoci vo väčšine bezplavkových zón môžu byť zahalení aspoň v plachte, tak pri vstupe do ochladzovacích bazénov a spŕch budú musieť byť pred inými hosťami úplne odhalení. Totálne cez čiaru sa mi však zdala „Zátoka Lásky“ ktorá svojim určením priamo nabáda páriky k aktivitám ktoré by skôr patrili na hotelovú izbu než na verejne prístupné miesto kam mali vstup dokonca aj deti. Počasie nám veľmi neprialo a bolo to vidieť nielen na menšom množstve hostí a návštevníkov, ale aj na kvalite poskytovaných služieb – niektoré bary a atrakcie v aquaparku neboli otvorené vôbec alebo len v niektoré dni, či hodiny. Personál zrejme nedostával zaplatené za čas potrebný na upratovanie a tak už pol hodinu pred záverečnou začínal dezinfikovať priestory bazénov a neváhal ani striekať Savo pod nohy návštevníkov :( Okrem aquaparku tam ale veľa iných možností zábavy nenájdete – je tam síce bar s tanečnou miestnosťou, no nič sa tam neorganizuje. Od miestnosti s biliardom a inými hrami tiež veľa nečakajte – zariadenie je v úbohom stave. Pár hier síce ešte funguje, no táto tmavá miestnosť je skôr fajčiarkou pre zamestnancov kuchyne než spoločenskou miestnosťou. Jedna zamestnankyňa mi poradila, že nakoľko sme u nich ubytovaní 7 nocí tak by sme mali mať nárok na bezplatnú večeru vo vyhliadkovej veži. Na recepcii mi však všetci vytrvalo vymenovávali dôvody prečo sa to nedá. Najskôr bol problém v tom, že som pôvodne objednal a zaplatil len za 4 noci a priateľka o pár hodín neskôr doobjednala a doplatila ďalšie tri noci (hoci priamo v poznámke uviedla, že ide o predĺženie mojej pôvodnej rezervácie). Keď som ich upozornil na absurdnosť tohto argumentu tak zrazu tvrdili, že sme si pri objednávke nevybrali akciový balíček. Ten stál síce o 30€ viac, no v cene by sme mali okrem tej večere aj 60€ kredit do aquaparku. Ja som ich poprosil len o tú večeru, no aj tak som si vypočul len ich obľúbené „Nedá sa!“ Napriek zaplatenej polpenzii od nás za tú večeru chceli ďalších 50€ (tento poplatok samozrejme nenájdete v žiadnom zo zverejnených cenníkov). O ich službách na vysokej úrovni sme si urobili svoj názor hneď niekoľkokrát :( Vlastne sa stačí len postaviť pri recepciu a počítať koľkokrát budete počuť „nedá sa, neviem, musím sa na opýtať.“ Rovnako sme dopadli aj keď sme si po ich odporúčaní vybavili kartičku AquaCity Club za 5€ a napriek uisteniu, že dostaneme min. 10% zľavu zo všetkých služieb a poplatkov nám odmietli uznať zľavu za psíka. Účtovali nám poplatok 13€/noc, hoci to tiež nemajú uvedené v žiadnom cenníku. Po našich negatívnych skúsenostiach odporúčam každému robiť si screenshoty z toho čo si prečítajú na ich web stránke, nakoľko podmienky a ceny tam menia tak často, že sa nestačíte ani čudovať. Trápny bol aj v moment keď sa pán majiteľ snažil odškodniť zrejme častého hosťa drahou fľašou Châteauneuf-du-Pape za to, že mu pri sledovaní TV nešiel na niektorých programoch zvuk. Nebolo by na tom asi nič zlé, keby to neriešil nahlas počas raňajok v miestnosti plnej hostí ktorým ten zvuk taktiež nefungoval.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi MiroslavHalmoNR.