Poprad
Recenzované: 27. decembra 2017

Výborná rodinná dovolenka, celá rodina si našla svoje, deti detskú škôlku, manželka masáže a fitko a ja skvelú kuchyňu, všetci sme si užili všetky bazény a z manželkou sme si ešte užili luxusný saunový svet, boli sme tu na dovolenku dva krát a určite sa vrátime.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi peterdrobny.
Recenzované: 23. októbra 2017

Musím vyzdvihnúť jedlo na reštaurácii, raňajky a večere, výborný výber jedál, milý personál , na recepcii maximálna profesionalita, a bazény topka, z izby v papučkách až do bazénov užili sme si krásny víkend, určite sa vrátime

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi andrejborn.
Recenzované: 11. septembra 2017

Family Friendly hotel a to doslova a do písmena. Priamo z izby v papučkách do vonkajšieho areál k bazénom. Ocenili sme najmä animačný program a množstvo atrakcií pre deti každého veku, teda tie naše /8 a 4/ si určite prišli na svoje. Pre nás WELLNESS úplny Top, no neviem kde a či vôbec na Slovensku je zariadenie podobného typu a tie saunové šou, úplne pecka!
Pre nás zariadenie ktoré budeme určite navštevovať pravidelne!

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi LuciaC4357.
Recenzované: 24. januára 2017

V hoteli Mountain View som už zopárkrát bola (dávnejšie). Hotel je pekný, nový, moderný. Sauny a wellness, veľmi príjemné. Žiaľ o službách, resp. o "staff" hotela sa nedá veľmi básniť. Mala som vždy za to, že ak človek príde do hotela a má z neho mať nezabudnuteľný zážitok, wow efekt by mal nastať hneď pri uvítaní. Nespomínam si presne, no klasika. Dobrý deň, karta od izby a nič viac. Trpiteľský pohľad, čakajú kým príde vystriedať kolega na zmenu. Čašníci v reštaurácii detto. Asi rozumiem, aké otravné je, keď si niekto vypýta džbán vody namiesto piva a litra vína, z ktorého aj niečo čašník má, ale nemuseli by to tak dávať najavo. :) Tip by som dala aj kuchárovi. Trocha čerstvosti, nápadu a chuti. Vo wellnesse zamestnanci takisto....

Pomer ceny a kvality je bohužiaľ veľmi neúmerný, ale verím, že nič nie je stratené!

Dátum pobytu: február 2016
Poďakujte používateľovi AmyM6046.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AquaCityPPOfficial, Manažér v zariadení Hotel AquaCity Mountain View.Zodpovedané: 21. júna 2017

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu návštevu v našom hoteli a Vašu spätnú väzbu. Z uvedeného nám vyplýva, že najväčším nedostatkom Vašej návštevy bol personál, avšak radi by sme vás informovali, že naši zamestnanci pravidelne absolvujú rôzne odborné školenia a takisto aj personálne tréningy, ktoré napomáhajú jednak ich osobnému rastu ale aj vylepšovaniu našich služieb a servisu, o čom veríme, že Vás budeme môcť opäť presvedčiť. Pozdravujeme z AquaCity Poprad.

Recenzované: 16. septembra 2016

V tomto hoteli sme boli ubytovane v decembri 2015 a opat sme sa rady vratili v septembri 2016. Hotelove izby su krasne a vyzeraju rovnako ako na hotelovych fotografiach. V izbe je tiez rychlovarna kanvica, kava, caj, fen, trezor zabudovany v skrini. Izba bola vzdy cista. Mozno male minus je slubovany vyhlad na Tatry- na niektorych poschodiach a v urcitej casti ho miestami zakryvaju stromy. V ramci pobytu sme mali polpenziu- ranajky a vecere vo forme bufetovych stolov- jedla bolo na vyber vzdy dost a bolo stale dokladane, personal restauracie je vyborny a mily.
V ramci hotela je Aquapark, k dispozicii je fitness centrum ale srdcovka je wellness centrum so saunami, bazenmi a virivkami- je to jedno z najkrajsich wellness centier. Nezabudnutelnym doplnenim wellness centra su saunove ritualy s vybornym vykladom o spravnom saunovani, kde sa nieco aj dozviete aj sa pobavite- vdaka Michalovi i druhemu panu saunarovi, ktoreho meno som si nezapamatala :D. So vsetkym sme boli velmi spokojne- zvlast davam velke plus personalu. Hotel doporucujeme a rady sa vratime znova.

Tip na izbu: Doporucujem vyssie poschodia- 4. a vyssie kvoli lepsiemu vyhladu na Tatry.
Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi JanaK2256.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AquaCityPPOfficial, Manažér v zariadení Hotel AquaCity Mountain View.Zodpovedané: 12. októbra 2016

Vážená p. Jana,

ďakujeme, že ste si ako miesto Vašej dovolenky opätovne vybrali náš hotel a za Vaše ohodnotenie. Tešíme sa o to viac z pozitívnej spätnej väzby, ak ste náš pravidelný klient a veríme, že aj v budúcnosti budete odchádzať minimálne rovnako spokojní. Tešíme sa na Vás.