Tripadvisor
Piešťany
Recenzované: 1. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekné prostredie a milá obsluha v kaviarni. Aj služby, ktoré poskytujú sú na veľmi dobrej úrovni za čo im patrí veľká vďaka. O stravovaní ani nemusíme hovoriť. Ich jedlo spĺňa všetky požiadavky zákazníka.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi KamkaKus1609.
Recenzované: 9. marca 2019

Fantastické, tiché miesto na oddych. Okolie priam rozprávkové, taktiež vstupná hala s kavarničkou. Personál milý, ochotný, vždy usmiaty. No a ked si dokupite procedúry , tak sa cítite ako v rozprávke. Vybavenie izieb bolo jednoduché, ale všetko čisté / doplnila by som sušič na vlasy/. Ešte by som vyzdvihla vonkajší a vnutorný bazén, to musí byť v lete parada. Strava bola chutná, bufetové stoly / ale ked vyfasujete druhú smenu pri raňajkach je to trocha skromnejšie/ Ale celkový dojem veľmi dobrý. Odporučila by som dlhší pobyt ako dve noci - nestihnete si všetko vychutnať

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi Marcela M.
Recenzované: 12. mája 2018

Pri príchode do areálu vstúpite do nádherne udržiavaného parku. Pri vstupe na recepciu s príjemnou recepčnou som si vydýchla, dobre sme vybrali ... Vedľa recepcie bar, s úžasným personálom. Po príchode na izbu číslo 111 som si povedala, toto je zlý sen. Oblečenie sme ani nevybalili, celý čas sme ho ponechali v cestovných taškách, lebo staré, ošarpané, zanedbané skrine nevzbudzovali dôveru. Izba sa vôbec nepodobala na zobrazenie z ponuky Zľavomatu. Neútulná izba do ktorej mal výhľad každý okoloidúci. Myslím, že pokiaľ zverejní hotel Granit ponuku cez portál Zľavomat, mal by zverejniť aj reálnu fotku izieb, do ktorých týchto hostí ubytuje.
Určite by sme si tú ponuku nekúpili.

Tip na izbu: Izby na poschodí, ktoré prešli rekonštrukciou.
Dátum pobytu: máj 2018
3  Poďakujte používateľovi k0vac0vam.
Recenzované: 28. januára 2018

Okolie hotela a vstup s recepciou a kaviarňou na úrovni. Horšie to bolo
s príchodom na izbu.. Bývali sme na č.119. Zariadenie "sparťanské" Dve postele, nočné stolíky a stôl s dvoma stoličkami, na stole TV s obrazovkou velkosti priemerneho monitora k pocitacu . Plusom bola chladnička. Obrovským mínusom boli vyležané matrace, zvlášť, ak si sem prídete liečiť chrbticu. Po celom bloku, aj v izbe, smrad z kanála. Dostali sme naň od upratovačiek spray a vysvetlenie, že je to stará budova a keď je nízky tlak, tak vyráža zápach z kanála.. Čo sa týka stravy: Boli sme v druhej smene. Ani raz sa nám nestalo, že by boli bufetové raňajky poriadne nachystané.. Zvyčajne v nárezoch len zvyšky po prvej smene... Chýbalo mlieko, pečivo. Podopĺňali to sice priebežne, ale stále sme museli čakať a upozorňovať personál, čo ešte chýba... Prvé dva dni sme mali obed a večeru "pridelené", od stredy sme mali možnosť výberu z troch jedál. Jedlá boli uvarené chutne. K obedu aj večeri bol šalátový bufet. Procedúry dobré, aj ked by uz tiez potrebovali zmodernizovat balneo. Urcite sa do tohto zariadenia nevrátime...

Dátum pobytu: január 2018
3  Poďakujte používateľovi alenam200.
Recenzované: 4. júla 2017

Hotel Granit Piešťany je úžasnym miestom na oddych. V historickej budove sú zrekonstruoované izby so sociálnym zariadením a malou chladničkou. Stravovanie v príjemnej jedálni,personál milý a ústretový, jedlo naozaj vynikajúce s receptami aj prímorskych kuchýň, areál precízne udržiavaný a čistý,k dispozícii 1 vonkajší a jeden vnútorný cca 20 m bazén s lehátkami, možnosť zakúpenia liečebných procedúr(napr.piešťanské bahno,parafín,elektroliečba) a všetko pod lekárskym dohľadom. Spokojnosť na 1 *.

Dátum pobytu: júl 2017
2  Poďakujte používateľovi Jana Š.