Tripadvisor
Piešťany
Recenzované: 28. januára 2018

Okolie hotela a vstup s recepciou a kaviarňou na úrovni. Horšie to bolo
s príchodom na izbu.. Bývali sme na č.119. Zariadenie "sparťanské" Dve postele, nočné stolíky a stôl s dvoma stoličkami, na stole TV s obrazovkou velkosti priemerneho monitora k pocitacu . Plusom bola chladnička. Obrovským mínusom boli vyležané matrace, zvlášť, ak si sem prídete liečiť chrbticu. Po celom bloku, aj v izbe, smrad z kanála. Dostali sme naň od upratovačiek spray a vysvetlenie, že je to stará budova a keď je nízky tlak, tak vyráža zápach z kanála.. Čo sa týka stravy: Boli sme v druhej smene. Ani raz sa nám nestalo, že by boli bufetové raňajky poriadne nachystané.. Zvyčajne v nárezoch len zvyšky po prvej smene... Chýbalo mlieko, pečivo. Podopĺňali to sice priebežne, ale stále sme museli čakať a upozorňovať personál, čo ešte chýba... Prvé dva dni sme mali obed a večeru "pridelené", od stredy sme mali možnosť výberu z troch jedál. Jedlá boli uvarené chutne. K obedu aj večeri bol šalátový bufet. Procedúry dobré, aj ked by uz tiez potrebovali zmodernizovat balneo. Urcite sa do tohto zariadenia nevrátime...

Dátum pobytu: január 2018
3  Poďakujte používateľovi alenam200.
Recenzované: 4. júla 2017

Hotel Granit Piešťany je úžasnym miestom na oddych. V historickej budove sú zrekonstruoované izby so sociálnym zariadením a malou chladničkou. Stravovanie v príjemnej jedálni,personál milý a ústretový, jedlo naozaj vynikajúce s receptami aj prímorskych kuchýň, areál precízne udržiavaný a čistý,k dispozícii 1 vonkajší a jeden vnútorný cca 20 m bazén s lehátkami, možnosť zakúpenia liečebných procedúr(napr.piešťanské bahno,parafín,elektroliečba) a všetko pod lekárskym dohľadom. Spokojnosť na 1 *.

Dátum pobytu: júl 2017
2  Poďakujte používateľovi Jana Š.
Recenzované: 23. mája 2017

Príjemné a tiché prostredie v strede mesta.
Personál veľmi milý a ústretový
Pekné izby aj vybavenie izieb,
Bazén ktorý sa dá využívať nový
Reštaurácia čistá ale porcie jedál menšie
Káva veľmi dobrá v bare veľmi dobrá

Dátum pobytu: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi agzub.
Recenzované: 28. januára 2017

Pekný zrenovovaný hotel. dobrá strava,ústretový personal,blízko do centra mesta nádherna záhrada ,bazén vnutorný aj vonkajší,kultúrne vyžitie,všetke procedury v budove hotela..odporúčam aj ostatným aby si tu odpočinuli v peknej záhrade kvetou. ja sa určite zase tu vrátim je tu aj dobré vlakove spojenie

Dátum pobytu: máj 2016
1  Poďakujte používateľovi ZdenkaH40.
Recenzované: 22. augusta 2016

Krásny hotel, tiché prostredie, výborné jedlo, milý personál. Umiestnenie hotela na veľmi dobrom mieste - úplne v centre. V rámci hotela fitnes, vonkajší bazén, vnútorný vyhrievaný bazén, multifunkčné ihrisko, príjemný bar s posedením aj na terase v tichosti hotelového parku, nefajčiarske priestory, parkovanie priamo v objekte. Hotel je ideálny pre všetky vekové kategórie. Určite odporúčam a radi sa sem opäť vrátime.

Dátum pobytu: august 2016
2  Poďakujte používateľovi Andelka78.