“Jednoducho- najlepšia zmrzlina v meste!”

Zmrzlinaren Monalisa
Na pozícii č. 1 spomedzi 4 Dezerty v Piešťanoch
Zrecenzované: 7. novembra 2018

Milá a ochotná obsluha, pripravte sa však na dlhé-dlhočizné rady. Avšak- oplatí sa odstáť si rad. Môžete využiť aj terasu

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Edit131313.

Zrecenzované: 29. septembra 2018

Lepšiu zmrzlinu sme za celý týždeň nenašli. Dlho budeme spomínať na úžasne dve čokoládové, mascarpone s fíkami a slaný karamel.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Tibor S.
Zrecenzované: 16. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšia široko-ďaleko.Málo kde maju taku perfektnu zmrzlinu.Počas mesačneho pobytu sme sa skoro denne zastavili a vyskúšali všetky príchute,môžem len odporučiť.Mňammm

Poďakujte používateľovi GabriellaKertes.
Zrecenzované: 10. septembra 2018

Vynikajúca zmrzlina spolu so zaujímavou ponukou nápojov(alko(/nealko), vytvára jeden z najlepších podnikov v celom meste. Rady na zmrzlinu sú počas leta zaručené, rovnako ako plná terasa pri popíjaní čapovaného prosecca.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi TimotejK6.
Zrecenzované: 8. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšia zmrzlina široko ďaleko... Zmrzlináreň je trošku zašitá na prvý krát nám trošku trvalo ju nájsť. Keď je veľa ľudí býva menší chaos ale dá sa to zvládnuť spôsobujú to najmä ľudia kt.sa hrnú pozerať do výkladu akú zmrzku majú pritom tabuľky s ponukou sú aj vonku aj vo vnútri nad pultom. Veľkosť kopčekov závisí od obsluhy stalo sa mi že som mal už aj veľmi malé aj veľmi veľké. Niektoré dievčatá by sa možno mohli tváriť že ich to tam viac baví ale za tých pár sekúnd čo Vás obslúžia je to jedno. Celkovo hodnotím zmrzlinu ako nadštandard na Slovensku a vrelo doporučujem. V poslednej dobe zvyknem každú moju návštevu Piešťan spojiť s návštevou tejto príjemnej zmrzlinárne.

Poďakujte používateľovi Peter3519.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zmrzlinaren Monalisa, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Zmrzlinaren Monalisa? Podeľte sa o svoje zážitky!