“Top zmrzka”

Zmrzlinaren Monalisa
Na pozícii č. 1 spomedzi 4 Dezerty v Piešťanoch
Zrecenzované: 22. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Odporúčam všetkým vyskúšať !!! Top zmrzlina . Čapované prosseco príjemná obsluha . Výborná káva aj dezerty

Poďakujte používateľovi ZuzanaB357.

162073 recenzií

Zrecenzované: 18. októbra 2017

Táto zmrzlináreň ponúka naozaj široký sortiment kvalitnej zmrzliny. Či už tradičnej smotanovej rôznych príchutí, ako aj sorbety. Nie je problém, aby Vám zmrzlinu pomiešali, teda v rámci jednej dávky dostanete dve príchute, čo pre dáma, ktoré dbajú na svoju líniu je potom menší prehrešok, keď majú dve zmrzliny v jednej dávke. :)
Pri návšteve Piešťan odporúčam neobísť.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi ivkarybka21.
Zrecenzované: 11. októbra 2017

Ked navstivite mesto Piestany a v letnych mesiacoch mate chut na zmrzlinu, urcite navstivte tuto zmrzlinaren, najlepsia siroko daleko. Ziadna ina v Piestanoch sa jej nevyrovna. Urcite odporucam tento podnik na schladenie a osviezenie pocas letnych mesiacov.

Poďakujte používateľovi 954rastislavl.
Zrecenzované: 22. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ako kazdy pia, ale aj ine dni, ked sme navstivili zmrzlinu sme mali uzasny gastronomicky zazitok pri konzumacii najlepsej zmrzliny siroko daleko ;-)

Poďakujte používateľovi StanislavJ42.
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Vynikajúca zmrzlina, najlepšia v Piešťanoch. Veľa druhov sorbetov pre fajnšmekerov. Veľa druhov zrmzliny.

Poďakujte používateľovi gijanko.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zmrzlinaren Monalisa, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Zmrzlinaren Monalisa? Podeľte sa o svoje zážitky!