Recenzované: 29. júla 2016

Výborný bahenný zábal, ktorý pripravili Zuzka a jej kolegyňa - s veľkým záujmom o moju pohodlie a o moje zdravotné pocity. Veľmi pekne ďakujem za všetko!
Kolektív bol zohratý, milý, starostlivý.
Kúpeľný ostrov je čarovný vo svojich zákutiach, započúvate sa do kriku - spevu pávov, uvidíte nádherné kvitnúce lekná, či fontánu prezidentov pred IRMOU, ktorá vo večernom tichu vás bude svojím pravidelným žblnkotaním pomaly uspávať...

Dátum pobytu: júl 2016
7  Poďakujte používateľovi ivetulka1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manažér v zariadení Spa Hotel Pro Patria.Zodpovedané: 18. augusta 2016

Vážená pani Iveta,

dovoľte nám, poďakovať sa za Vašu návštevu v Kúpeľoch Piešťany. Sme radi, že ste venovali čas krásnemu ohodnoteniu našich služieb. Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Dúfame, že Vás budeme môcť opäť čoskoro privítať v našom hoteli.
Tešíme sa na Vašu návštevu a zostávame s pozdravom!
Ing. Jana Kohútová
riaditeľka hotela

Recenzované: 20. mája 2019

Dátum pobytu: máj 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manager v zariadení Spa Hotel Pro Patria.Zodpovedané: 16. júla 2019

Recenzované: 10. marca 2020

Tip na izbu: надо брать только улучшенные номера
Dátum pobytu: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Health Spa Piestany Health Spa Piestany, General Manager v zariadení Spa Hotel Pro Patria.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Recenzované: 8. marca 2020

Tip na izbu: Если у Вас проблемы ногами, при бронировании заказывайте сектор с лифтом либо первый этаж
Dátum pobytu: február 2020

Recenzované: 26. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manager v zariadení Spa Hotel Pro Patria.Zodpovedané: 6. septembra 2019