Piešťany

Kuchyňa: Stredoeurópske
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie
Zrecenzované: 12. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Prišli sme sem na odporučenie našich známich ktorý tu boli pred rokom ale nijako nás to nenadchlo. Dlho sa čakalo na jedlo, a chuťovo nič moc.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Peter333B.

Zrecenzované: 27. januára 2019

Túto reštauráciu sme v minulosti navštevovali celkom často, dokonca som tam zaviedol aj svoju rodinu z USA, to je ale už minulosť... Prostredie je stále krásne, obsluha veľmi milá, škoda len že jedálniček sa zmenil na klasickú vývarovňu, a aj kedysi vychytené líčka zo zubáča chutia ako mrazený polotovar. Tak skoro (ak vôbec) nás tu už neuvidia...

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi grasshhopper29.
Zrecenzované: 14. augusta 2018

Asi po troch rokoch sme navštívili Rybársku baštu tešiac sa na nedeľný obed. Pani čašníčka príjemná a usmievavá, ale to bolo všetko, čo bolo na tejto návšteve kladné. Objednali sme si 3x halászle, kapra na grile a opekané zemiaky, líčka zo zubáča a varené zemiaky, filet z ostrieža . Kapor bol vysušený, posypaný prihorenou červenou paprikou, líčka studené a zgumovatené, zemiaky minimálne z predošlého dňa. Všetky tri taniere s hlavným jedlom " zdobila " nahrubo nakrájana a neochutená zelenina. Kedysi sa rybacia polievka podávala v kotlíkoch, bol veľký výber špecialít z rýb. Žiaľ od mladej čašníčky sme sa dozvedeli, že sa zmenili majitelia, odišli do Piešťan do hotela Paula a vzali so sebou aj "kotlíky". Noví majitelia výrazne znížili ceny a rozšírili jedálný lístok, ale na úkor kvality. Túto baštu určite nikomu nedoporučím.

Dátum návštevy: august 2018
1  Poďakujte používateľovi RenyP50.
Zrecenzované: 12. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Minulé leto sme túto baštu navštívili niekoľko krát a boli sme spokojní. Tentokrát, ale veľké sklamanie. Obsluha pomalá a neochotná. Jedálny lístok sme si museli ísť vypýtať, keďže si nás nikto nevšímal ....Vyše hodiny a pol sme čakali na hlavné jedlo a ani sme sa nedočkali..... po opýtaní nám čašník ani neprišiel povedať a keď sme sa boli pýtať opäť ešte sa išlo len jedlo pripravovať. Odišli sme preč.... Keď sa mám vyjadrit k Halászlé, ktoré sme dostali po prvej hodine tak k minulému roku, keď sme ho tam jedli sa nepriblizovalo ani z ďaleka.... doslova nechutné a hlavné jedlo ako som už spomínala sme sa nedočkali :((( už sa sem viac nevrátime !

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Janka P.
Zrecenzované: 21. júla 2018

pri troche stastia budete velmi dobre obsluzeny a jedlo je tiez dobre pokial ma ten spravny kuchar sluzbu.vyborne ako vykendovy ciel vyletu!

Dátum návštevy: jún 2018
2  Poďakujte používateľovi fernandeza28.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Rybárska bašta bašovce, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Rybárska bašta bašovce? Podeľte sa o svoje zážitky!