“pri troche stastia vyborne!!”

Rybárska bašta bašovce
Na pozícii č. 21 spomedzi 58 Reštaurácie v Piešťanoch
Kuchyňa: Stredoeurópske
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie
Zrecenzované: 21. júla 2018

pri troche stastia budete velmi dobre obsluzeny a jedlo je tiez dobre pokial ma ten spravny kuchar sluzbu.vyborne ako vykendovy ciel vyletu!

Dátum návštevy: jún 2018
2  Poďakujte používateľovi fernandeza28.

Zrecenzované: 29. apríla 2018

Príjemné prostredie, ochotná obsluha. Vhodné pre rodinné posedenie pri rybacích špecialitách. Možnosť lovu rýb. Ceny primerané

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Ján G.
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia ma uz nazov "Rybnik Bašovce".Hodnotenie prostredia a jedla je z mojho pohladu na vysokej urovni.Hlavne ustretovost a ochota personalu nas milo prekvapila.Jedlo bolo chutne,cenovo v norme..

1  Poďakujte používateľovi M M.
Zrecenzované: 7. septembra 2017

Po dlhšej dobe sme si zašli na rodinný obed do Bašoviec. Príjemne nás prekvapila milá obsluha, ktorá nemala problém s tým že sme si presadli počas obeda(bolo nás 8 a museli spájať stoly), na záver nám s ochotou priniesli kávu aj do altánku v areáli.
Výborné bolo menu: halaszle, zubáč a dezert. Dezer - cisársky trhanec bol úžasný.
Ochutnali sme aj morské príšery a deti kuracie na prírodno. všetko chutilo výborne.
V spojení s príjemným prostredím rybníka(v ktoromsme videli nádherných amurov) to bolo veľmi príjemné rodinné posedenie. ďakujem

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi jurstef.
Zrecenzované: 6. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Krásna rybárska bašta v príjemnom prostredí.Jedlo veľmi chutné a rýchlo pripravené.Obsluha veľmi milá a poradila nám naozaj výborné špeciality.Odporúčam

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Janka P.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Rybárska bašta bašovce, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Rybárska bašta bašovce? Podeľte sa o svoje zážitky!