“Rybnik Bašovce”

Kuchyňa: Stredoeurópske
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia ma uz nazov "Rybnik Bašovce".Hodnotenie prostredia a jedla je z mojho pohladu na vysokej urovni.Hlavne ustretovost a ochota personalu nas milo prekvapila.Jedlo bolo chutne,cenovo v norme..

1  Poďakujte používateľovi M M.

Zrecenzované: 7. septembra 2017

Po dlhšej dobe sme si zašli na rodinný obed do Bašoviec. Príjemne nás prekvapila milá obsluha, ktorá nemala problém s tým že sme si presadli počas obeda(bolo nás 8 a museli spájať stoly), na záver nám s ochotou priniesli kávu aj do altánku v areáli.
Výborné bolo menu: halaszle, zubáč a dezert. Dezer - cisársky trhanec bol úžasný.
Ochutnali sme aj morské príšery a deti kuracie na prírodno. všetko chutilo výborne.
V spojení s príjemným prostredím rybníka(v ktoromsme videli nádherných amurov) to bolo veľmi príjemné rodinné posedenie. ďakujem

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi jurstef.
Zrecenzované: 6. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Krásna rybárska bašta v príjemnom prostredí.Jedlo veľmi chutné a rýchlo pripravené.Obsluha veľmi milá a poradila nám naozaj výborné špeciality.Odporúčam

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Janka P.
Zrecenzované: 11. júla 2017

Ďalšia pekná csárda do zbierky. Interiér aj exteriér na jednotku. Čo sa týka jedla: Halászlé ako sa patrí, ostatné jedlá síce až tak neohúrili, ale ani nesklamali. Nabudúce (dúfam, že ešte tento rok!) si vyskúšame aj niečo chytiť...

Dátum návštevy: september 2016
Poďakujte používateľovi Skerosan.
Zrecenzované: 20. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Výborná reštaurácia so zameraním na rybie špeciality. Na brehu rybníka kde si hosť môže chytiť vlastnú rybu. Pekné a príjemné prostredie. Výborná kuchyňa. Ústretový personál. Dalo sa dohodnúť aj na vegánskej alternatíve. Čisté priestory aj toalety. Bezbariérový prístup. Dobré parkovanie. Jediné mínus-slabé značenie cesty tam. GPS súradnice na webe nefungujú napr. na navigácii Becker. Každopádne doporučujem návštevu.

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi Peter S.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Rybárska bašta bašovce, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Rybárska bašta bašovce? Podeľte sa o svoje zážitky!