Piešťany

“Naj burger v Piešťanoch”
Recenzia WOW Burger

WOW Burger
Na pozícii č. 25 spomedzi 58 Reštaurácie v Piešťanoch
Zrecenzované: 4. mája 2018

Chvíľu nám trvalo, kým sme Wow burger našli. Z centra mesta je veľmi ťažké ho nájsť. Iba jeden malý pútač kdesi pri hoteli Magnólia. Podnik je za hotelom Magnólia pri Váhu.
V čase nášho príchodu sa po zemi povaľovali balóniky. Neviem, či je to výzdoba alebo tam mali oslavu. Menu je jednoduché a je na ňom zopár jedál. Tak to má v správnej reštaurácií byť. Kvalita na úkor kvantity.Objednali sme si džbán citronády a hamburgery. S džbánom si teda dali načas. Mäso bolo správne prepečené a šťavnaté. Hranolky pretlačené zo skutočných zemiakov. To sa teda málokde stáva. Boli sme vcelku spokojní až na pomalšiu obsluhu. Žiwel-u vyrástla tvrdá konkurencia v Piešťanoch.

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi MiroSvorc.

Zrecenzované: 22. marca 2017

zaujímavý podnik, len veľká škoda, že nedodržiava otváracie hodiny a vlastne ani neviem, či ešte funguje, pretože na dverách je aktuálne napísané otvoríme v januári 2017.. :-( ale jedlo a nápoje chutné, len nečakajte "fast" food, pretože jedlo začínajú pripravovať až po objednávke a potom opečenie mäska niečo trvá.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi MiriamB2769.
Zrecenzované: 21. marca 2017 cez mobilné zariadenie

S kamoškou sme sa vybrali na večerný burger do wow, no zostali sme velmi prekvapene po tom, co sme si precitali odkaz na dverach, ktory bol este z decembra. Pisalo sa o zatvoreni prevadzky ( v decembri) a vraj sa tesia na to ako v januari otvoria. HALO je marec. Pravdepodobne zmeskali kupu noveho kalendaru. Pred tym ako sme sa tam vybrali som.pozerala ich fB stranku, kde namli ziadnu aktualizaciu o tom,ze by januarove otvorenie stale nenastalo a tak isto nemali nic vyvesene ani na dverach na mieste. Konstatujem to ako velke zlyhanie podniku nakolko si myslim,ze ucta k zakaznikovi by mala byt vzdy, ci uz len k poskytnutiu aktualizovanych informacii ohladom zatvorenia/otvorenia. Takze pre mozno dalsich nadejnych ochutnavacov burgru, sem urcite nechodte, pochutili by ste si jedine tak na zamknutych dverach.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi viktoriaFo.
Zrecenzované: 23. októbra 2016

Počas toho ako sme dva roky boli v Piešťanoch skúsili sme WOW len raz a to v ich začiatkoch, keď ešte bolo častejšie otvorené... Burger bol super.. preto sme ho chceli jesť častejšie, bohužiaľ technické problémy, ktoré stále mali nám to neumožnili.. snáď sa to už zlepšilo a snáď niekedy sa zas podarí :)

Dátum návštevy: apríl 2016
Poďakujte používateľovi Didka206.
Zrecenzované: 19. októbra 2016

Kvalitný fast-food ,ktorý sa oplatí určite navštívit .čerstvé mäsko do hamburgra .obsluha velmi komuniktívna a vie čo robí .

Dátum návštevy: september 2016
1  Poďakujte používateľovi Jaro75.

Cestovatelia, ktorí si pozreli WOW Burger, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste WOW Burger? Podeľte sa o svoje zážitky!