“Domace pivo”

Piešťanský pivovar ŽiWELL
Na pozícii č. 8 spomedzi 46 Reštaurácie v Piešťanoch
Kuchyňa: Jedlá z grilu
Zrecenzované: 17. júla 2016

Domace pivo od profesionálov.

Výborný personál, výborná strava, excelentné pivo. V lete terasa v zime zaujmavý interíer. A sládek ak je pri tankoch vsetko vám rád porozpráva :)

Must see thing in Piestany.

Poďakujte používateľovi PetrIk S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LenkaSvetlik, Majiteľ v zariadení Piešťanský pivovar ŽiWELL.Zodpovedané: 1. augusta 2016

Dakujeme pekne! Sme radi, ze sa Vam u nas pacilo a pozdravime nasho ukecaneho sladka:)

Napísať recenziu
K dispozícii sú novšie recenzie lokality Piešťanský pivovar ŽiWELL
Prezrite si najnovšie recenzie

162045 recenzií

Zrecenzované: 28. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Nie som pravidelny pivar, sem ma priviedol kolega. Ale odvtedy ked mozem, vzdy sa zastavim na pivko a nieco pod zub. V lete to ma obzvlast caro - deti sa prejdu po hrazi, pohraju sa a tato si pochutna na pivku. Naozaj doporucujem.

Poďakujte používateľovi Lubos F.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LenkaSvetlik, Majiteľ v zariadení Piešťanský pivovar ŽiWELL.Zodpovedané: 7. júla 2016

Presne tak sme to aj planovali, aby sa u nas (pri nas), zabavil kazdy:) Sme velmi radi, ze sa Vam pacilo a dakujeme za recenziu.

Zrecenzované: 6. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Tak po roku fungovania sa stal z Piešťanského pivovaru môj najobľúbenejší podnik. Väčšinou sme sa tu super najedli aj paradne pivo popili. Veľmi oceňujem že majitelia sa stále snažia veci zlepšovať a počúvajú svojich zákazníkov. Držím palce do budúcna.

Poďakujte používateľovi 141jang.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LenkaSvetlik, Majiteľ v zariadení Piešťanský pivovar ŽiWELL.Zodpovedané: 18. júna 2016

Dakujeme krasne, super sa citaju taketo slova! Slubujeme, ze nezaspime na vavrinoch a budeme sa snazit aj nadalej!

Zrecenzované: 28. mája 2016

Dnes sme boli asi 6-ty krát. Padli nám do oka rebierka, minule to bol burger predtým halušky....Skrátka jedlo zvládnuté na jednotku o pive nehovoriac :-) . Obsluha milá nič nedoplietla ani jeden krát všetko vždy rýchlo priniesli, javia záujem o zákazníka a to sa mi ráta. Konečne kvalitný nový moderný podnik v PN ktorý za oplatí navštíviť a nie jeden krát :-)

Poďakujte používateľovi yangys p.

Sme velmi radi, ze Vam u nas chuti, odovzdame pochvalu aj kucharom a casnikom! A tesime sa opat nabuduce :)

Zrecenzované: 30. apríla 2016 cez mobilné zariadenie

Musim dat velke minus za dnesny vykon personalu pivovaru! Boli sme 4. Objednali sme si v prvom kole napoje a uz na tie sme cakali asi 20 min. Nasledne sme zjavne prekvapili casnicku poziadavkou na jedlo. Objednali sme si a cakali 20 min. na polievky. Dalsich 30 min.trvalo, kym prislo prve hlavne jedlo. Objednali sme kuraci steak s dubakovou omackou a varenymi zemiakmi. Prisiel steak ale so syrovou omackou a hranolkami. Casnicku som upozornila a poziadala, aby nam uctovala to, co sme objednali! Prva porcia bola prave dojedena, ked dosli dalsie dve a ked aj tito dalsi dvaja dojedli, dorazil moj salat. Mal obsahovat karamelizovane orechy, ale boli iba obycajne sekane :( Na to, ci by sme si medzicasom objednali este dalsie napoje, sa nas uz nikto neopytal a my sme ani nemali chut to skusit. Na zaver to obsluha zabila uplne tym, ze nam nauctovali 2x nieco za 3,20€, co sme neobjednali a ani nevedeli, co to je? Do tohto momentu som to neriesila, ale tu sa mi odrazil pomyselny dekel a sla som ku baru a dorazne upozornila personal, ze toto nie je normalne!!! Do pivovaru chodievame celkom pravidelne. Obsluhu povazujem dlhodobo za najvacsiu slabinu. Ale dnesne extempore ma velmi poburilo. Verim, ze urobite vsetko preto, aby ste sa z tohto bodu posunuli len dopredu!!! Bola by skoda klesnut pod uroven slovenskeho priemeru.

Poďakujte používateľovi Veronika L.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LenkaSvetlik, Majiteľ v zariadení Piešťanský pivovar ŽiWELL.Zodpovedané: 11. mája 2016

Veronika, velmi sa Vam ospravedlnujeme. Mali sme cez vikend 3 velke akcie, personal bol unaveni a ocividne si to odniesla organizacia terasy. Velmi nas to mrzi. Ale u sme vsetko dospali a opat plni sil sa snazime a lepsiu organizaciu obsluhy:) Verim, ze pri dalsej navsteve budete opat spokojni.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Piešťanský pivovar ŽiWELL, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Piešťanský pivovar ŽiWELL? Podeľte sa o svoje zážitky!