Zrecenzované: 3. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel - izba neudrziavana,nefungunuci upratovaci servis,vybavenie na úrovni 80 tych rokov, ale hlavne neudrziavane 20 st.,strava- nekvalitne suroviny,velmi obmedzeny vyber, sortiment na úrovni max priemerneho 3 hviezdickoveho hotela, wellness-nevhodny pre taku kapacitu hosti, neudrziavany, poskodene dvere na fínskej saune,nefungujeca tryska v parnej,plesnive mriezky ,studena voda,chybajuce oddychové zóny, kúpeľné centrum pekne prebudovane , vascinou personál nepreskoleny,ale nasli sa aj výnimky. Klienti zo SR nemali váhu pre zamestnancov.Podmienky pre relaxačný pobyt len pre nenerocneho klienta,ktoremu nevadi začo zaplatí Na fotkach niekolko dokazov o čistote.

Termín ubytovania: marec 2018, cestoval(a) v páre
3  Poďakujte používateľovi janaucna.
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel ponúka množstvo kvalitných procedúr a dobré wellness. Voda je príjemne teplá, no raz sa nám stalo keď sme sa chceli ísť zahriať do vírivky bola tam rovnako teplá voda ako vo vonkajšom bazéne ale to nebol problém, keďže sme sa šli zohriať do sauny. :) Izba bola velmi pekná.

Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi KatarinaM739.
Zrecenzované: 26. novembra 2017

Hotel sme už navštívili veľa krát, nesklamal ani tento raz. Izbu sme mali komfort, ale stačila nám, lebo sme chodili do nej iba spávať, celý voľný čas sme si užívali v bazéne. Voda je úžasná, hladí celé telo. Procedúry sú výborné, personál ústretový. Strava je štandard pre kúpele, dá sa stále niečo vybrať, ale v tomto by bolo dobre urobiť zlepšenie. Akurát nám chýbal nočný bar, ktorý je v rekonštrukcii. Tiež chýbala miestnosť pre fajčiarov, ktorá bola pri dennom bare, takže fajčiari musia mrznúť vonku. Radi sa do hotela zase vrátime.

Tip na izbu: Je lepšie mať výhľad na stranu bazénu
  • Termín ubytovania: november 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi iveta2016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Front Office Manager v zariadení Danubius Health Spa Resort Esplanade.Zodpovedané: 11. decembra 2017

Dobrý deň pani Iveta,

veľmi pekne ďakujeme za návštevu hotela aj za Vaše milé komentáre .
Nočný bar je opäť k dispozícii ako privátna prevádzka.

Tešíme sa na Vašu najbližšiu návštevu

Váš hotelový team

Zrecenzované: 3. septembra 2017

No bola to pýcha ipešťan. Dnes je to ozruta socialistického charakteru. Je to však jeden z "lepšíchô hotelov v Piešťanoch, aj ked by to chcelo zmeniť koncepciu manazmentu. Plno Rusov a Arabov, pre ktorých sa idu zamestnanci "pokakať". Ceny neumerne drahe, pedražené. Naozaj za vela penazi slabá muzika. Odporucam pre ruských, židovských a arabských dochodcov. Dajte pozor, aby vas na pešej zone nezrazili cyklisti, ktorí sa tam často do zákazu pretekajú, lebo strážna služba to nerieši. Inak pekná retro lobby. Retro pamiatka.

Termín ubytovania: september 2017
2  Poďakujte používateľovi Peeter27.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Front Office Manager v zariadení Danubius Health Spa Resort Esplanade.Zodpovedané: 23. septembra 2017

Dobrý deň Vážená pani , Vážený pán ,

Ďakujeme za Vašu návštevu a postrehy , sú pre nás veľmi dôležité . Hotel sa postupne renovuje , dúfame že v budúcnosti budete mať možnosť oceniť naše služby .

S pozdravom ,

Hotelový team

Zrecenzované: 29. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Do hotela sme sa vrátili po 9 rokoch. Ubytovaní sme boli v krídle Esplanade. Najskôr začnem komunikáciou s rezervačným oddelením ktorá bola podstatne lepšia ako pominulé roky. Na recepcii bol mimoriadne príjemný a milý personál. Čo sa týka izby tak tá bola v poriadku, bola čistá, taktiež super veľkosť TV. Vodný a saunový svet bol skvelý, na recepcii je príjemný personál.
Najväčším sklamaním bolo stravovanie resp. reštaurácia Rosa. Mali sme zaplatené ubytovanie s raňajkami a bola nám pridelená Rosa. O systéme usádzania sme vedeli a mysleli sme si že to už nebude taký chaos ako pred 9 rokmi. No bohužiaľ to bolo oveľa ale oveľa horšie. Pri vstupe do reštaurácie nikto nie je, nikto vás neprivíta ako v iných hoteloch...neskôr sme videli čašníčku, ktorú sme museli sami osloviť s tým, kde si máme sadnúť. Začala pobehovať po reštaurácií a nevedela kam nás ma usadiť (obsadené boli asi 2 stoly). Usadila nás k stolu so špinavým obrusom. Nemohol som nájsť väčšie taniere, videl som len maličké ale všimol som si, že hostia väčšie taniere majú. Po oslovení staršej čašníčky mi bolo arogantne odpovedané načo mi je väčší tanier a povedala tam sú. Mohol som hľadať ďalej...Druhé ráno sa scenár opäť opakoval, nikto nepozdravil, opäť sme museli vyhľadať čašníka ktorý by nás usadil, nakoľko stôl kde sme raňajkovali prvé ráno bol obsadený. Čašník opäť nevedel kde nás ma usadiť, posadil nás a ochvíľu prišla pani zo slovami kto nás tam usadil, lebo ona tam sedí vždy. Neskôr vznikol medzi spomínanou pani a čašníkom menší konflikt a čašník na nás ukazoval a na celú reštauráciu niekoľko krát povedal oni maju len raňajky. Z tohto otrasného prístupu sme boli maximálne znechutený. Systém usádzania nie je zlý nápad, no je to maximálne nedomyslený. Čo sa týka výberu na raňajkách bol veľmi slabý a mnoho vecí chýbalo už o 7:40, ktoré akosi nikto nedoplnil. Ovocie bolo len na prvých raňajkách a to v podobe 4ks nektariniek, na druhý deň už nebolo ani to.

S pobytom vo vašom hoteli sme boli spokojní až na vyššie spomínané raňajky. Do vášho hotela sa veľmi radi čoskoro vrátime no určite si objednáme ubytovanie bez raňajok. Spomínané raňajky sa týkali dňa 27.8 a 28.8.17. Pevne verím že sa mojim podnetom bude manažment hotela zaoberať a v spomenutých veciach vykoná nápravu. Ďakujeme a tešíme sa na skoré stretnutie. Jakub.

Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi JakubOl.

Dobrý deň Vážený pán Oleksak

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť pri raňajkách v jedálni Rosa. Pracovníci boli upozornení a preškolení ako sa majú správať ku klientom.

Zároveň sa chcem poďakovať za pozitívne hodnotenie pracovníkov na hotelovej recepcii a na Vodnom a Saunovom svete .

Aj napriek nie celkom príjemným zážitkom sa tešíme na Vašu opätovnú návštevu.

s úctou , hotelový team