“Super reštaurácia ”

Kuchyňa: Polievky
Vhodné pre: Obchodné stretnutia
Možnosti stravovania: Raňajky
Zrecenzované: 21. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Jedna návšteva nestačila . Príjemná obsluha, úplne jedno kdo je v práci kvalitné rozlievané vína, Pinot noir dokonalý čerstvé fresh džúsy kreatívna kuchyňa, klasické pirohy s bryndzou, vytunené kôprom, smotanou, slaninkou a pažitkou v kuchyni produkty od farmárov v okoli. Dnes sa teším na obed.....

Dátum návštevy: september 2018
2  Poďakujte používateľovi Tibor S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_Mest, Manažér v zariadení Zuckmann Villa.Zodpovedané: 22. septembra 2018

Dobrý deň pán Tibor,
veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu pochvalu. Snažíme sa všetci v Zuckmann Villa teame robiť svoju prácu čo najlepšie a o to viac nás tešia Vaše slová, ktoré ste napísali. Sme radi, že Vám u nás chutí a tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy u nás.

Želáme Vám všetko dobré a dovidenia v Zuckmann Villa :-)

Zrecenzované: 6. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Jedna z najlepších reštaurácií v Piešťanoch.
Úžasné jedlo, obsluha, dokonalé koláčiky a kávička.
Odporúčam každému kto navštívi Piešťany :)
A robia neskutočnyyyyy Caesar šalátik, lepší som nikdy nejedla!!! Taktiež aj burger, najlepši v PN !!
Zatiaľ vzdy všetko čo som tam mala bolo bez chyby.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi NikolB49.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_Mest, Manažér v zariadení Zuckmann Villa.Zodpovedané: 7. septembra 2018

Dobrý deň pani Nikol,

vážime si, že ste si našli čas a napísali nám Váš postreh ktorý nás veľmi potešil. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše milé slová a pochvalu. Sme naozaj radi, že ste u nás boli spokojná nielen s jedlom, ale aj s našim personálom.
Tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy u nás v Zuckmann Villa Piešťany.

Zrecenzované: 20. augusta 2018

Asi najlepšia reštaurácia v meste, čo sa týka obsluhy a ochoty vyhovieť zákazníkovi. Zaujímavý výber jedál, nečakajte "knedlo,vepřo, zelo", skôr sú zameraní na zdravšie alternatívy. Samozrejme, majú aj teľací rezeň..... Vyberie si aj človek, ktorý sa musí stravovať diétne ( so zdravotných dôvodov), čo bol aj môj prípad.Veľmi ochotne mi poradili a " ušili " jedlo presne pre mňa. Hodnotím veľmi kladne, určite sa rada vrátim! Odporúčam!!!

Dátum návštevy: máj 2018
2  Poďakujte používateľovi Edit131313.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_Mest, Manažér v zariadení Zuckmann Villa.Zodpovedané: 21. augusta 2018

Dobrý deň,
veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše milé slová a pochvalu. Sme naozaj radi, že ste u nás boli spokojná nielen s jedlom, ale aj s našim personálom. Vážime si, že ste si našli čas a napísali nám.
Tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy u nás v Zuckmann Villa Piešťany.

Zrecenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Mila restauracia aj s teraskou a s chutnym vyberom ranajok. Natierky, chrumkave pecivo, muesli, vajicka, telacie parky a cerstvy crossaint. Vyberie si ozaj kazdy podla chuti. V porovnani so susednou restauracia lepsie ceny. Kava vyborna, obsluha mila a komunikativna. Niet co vytknut.

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi Renata1E.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_Mest, Manažér v zariadení Zuckmann Villa.Zodpovedané: 30. júla 2018

Veľmi pekne ďakujeme pani Renáta za milé ohodnotenie. Snažíme sa všetko pripravovať z čerstvých a kvalitných surovín, a dbať na ich čerstvosť a chuť. Preto aj naše jedálne lístky meníme sezónne.

Tešíme sa na Vaše návštevy u nás v Zuckmann Villa.

Zrecenzované: 3. júla 2018

Nádherné prostredie, úžasná profesionálna obsluha (čo je v dnešnej dobe veľmi výnimočné), jedlo perfektné a čerešnička na torte je káva ktorú ponúkajú :-)

Dátum návštevy: jún 2018
3  Poďakujte používateľovi MarcelaN469.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_Mest, Manažér v zariadení Zuckmann Villa.Zodpovedané: 6. júla 2018

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše milé slová a hodnotenie. Veľmi si to vážime. Snažíme sa svoju prácu robiť čo najlepšie a o to viac nás teší každé pozitívne hodnotenie.
Tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy u nás v Zuckmann Villa a želáme Vám všetko dobré.
Peter

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zuckmann Villa, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Zuckmann Villa? Podeľte sa o svoje zážitky!