“Oplatí sa navštíviť”

U Pava
Na pozícii č. 15 spomedzi 57 Reštaurácie v Piešťanoch
Kuchyňa: Pizza
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Obsluha je milá a rýchla. Jedlo bolo vždy dobré a nikdy sme nemuseli naň dlho čakať. Z ponuky sa dá vybrať.

Poďakujte používateľovi athenea1995.

Zrecenzované: 22. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Útulne místečko s výbornou obsluhou. .ještě lepším nakladanym hermelinem, zebirkem a piveckem..plzeň šariš gambrinus. ..ceny výborné. ..super večer díky

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi ivetka721.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martin M, Majiteľ v zariadení U Pava.Zodpovedané: 26. septembra 2017

Bolo nám potešením :-)
Tešíme sa na Vás niekedy nabudúce a ďakujeme za Vaše hodnotenie ;-)

Zrecenzované: 14. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Fantastická pizza, schovajú talianov do vrecka!
Originálny syrový tatarák v príjemnom uvoľnenom prostredí. A okrem toho sa to všetko zapíja super pivom priamo z fabriky. Treba určite vyskúšať. My zopakujeme.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Janka P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martin M, Majiteľ v zariadení U Pava.Zodpovedané: 18. septembra 2017

Veľmi pekne ďakujeme za ohodnotenie našej práce :-)

Zrecenzované: 24. augusta 2017

Dal som na tip z Tripadvisor, ale tentokrát to moc nevyšlo. Neviem odkiaľ sa berú tie výborné recenzie. V centre Piešťan, kde sa premelú stovky ľudí táto reštaurácia moc o zákazníka nebojuje. Okolo nás skôr domáci popíjali pivko ako jedli. Jedlo podpriemerné, čerstvosť žiadna. V šaláte odsektnutý kus ľadového šalátu :) Obsluha sa s tým tiež moc nebabrala a musel som si ísť objednať k baru, kde nebola práve príjemná atmosféra. Už tam nepôjdem. Dúfam, že centrum Piešťan ponúka aj kvalitnú gastronómiu.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi Kchkt.
Zrecenzované: 28. júna 2017

slušná obsluha, príjemné prostredie, možnosť posedieť vonku alebo vnútri. Sortiment na dobrej úrovni

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi Katarina215.

Cestovatelia, ktorí si pozreli U Pava, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste U Pava? Podeľte sa o svoje zážitky!