Recenzované: 22. augusta 2016

Výborná strava, pekné prostredie, odborný a milý personál. Izby boli čisté a priestranné aj keď zariadenie bolo staršieho typu. Procedúry boli poskytnuté veľmi odborne a príjemne. Bola som veľmi spokojná.

Dátum pobytu: august 2016
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi mariaszabo186.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manager v zariadení Spa Hotel Splendid.Zodpovedané: 22. septembra 2016

Vážení hostia,

dovoľte nám, poďakovať sa za Vašu návštevu v Kúpeľoch Piešťany. Sme radi, že ste venovali čas ohodnoteniu našich služieb. Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Dúfame, že Vás budeme môcť opäť čoskoro privítať v našom hoteli.

Recenzované: 22. augusta 2016

Kľudné miesto, hotel čistý, personál príjemný. Jedáleň priestranná, možnosť výberu rôznych druhov jedál včetne diétnych aj na obed aj na večeru, raňajky formou švédskych stolov a možnosťou doobjednať si raňajkové jedlo (napr. praženicu, omeletu...) aj z jedálneho lístka. Kúpeľná časť veľmi pekná, čistá, personál odborný, výborné bahenné zábaly a masáže. Liečivá horúca voda na pitie dostupná v kúpeľnej časti. Odporúčam :-)

Poďakujte používateľovi Zuzana1104.

Vážená pani Zuzana,

Recenzované: 31. júla 2016

Velmi pekne prostredie,prijemny a ustretovy personal,ktory sa snazi splnit vsetko.Velmi profesionalny pristup na oddeleni procedur.Oproti minulemu roku sa sluzby rozsirili o wifi na kazdej izbe.Som velmi spokojny.

Dátum pobytu: júl 2016
Poďakujte používateľovi Robert F.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manager v zariadení Spa Hotel Splendid.Zodpovedané: 23. augusta 2016

Recenzované: 10. júla 2016

pekné prostredie, hotel v pohode, len pre mňa dosť vyklímovaný/ teplotný rozdiel vo vnútri a vonku bol dosť znateľný a nakoľko sa človek ide zrelaxovať nie len duševne ale aj fyzicky tak výsledok bol prechladnutý chrbát.... len túto maličkosť chcem vytknúť....strava dobrá, izby v pohode,,procedúry a personál OK...

Poďakujte používateľovi mariaF5882XG.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manager v zariadení Spa Hotel Splendid.Zodpovedané: 19. júla 2016

Recenzované: 7. júla 2016

Dovoľte nám, aby sme sa Vám v mene Kysuckého večerníka - týždenníka severného Slovenska poďakovali za úžasne strávený deň v rezorte Kúpele Piešťany -v SPA Hoteli BALNEA SPLENDID a SPA Hoteli BALNEA GRAND. Mali sme možnosť vyskúšať vaše služby, ochutnať gastronómiu a vďaka výkladu sprievodcu získať i množstvo zaujímavých informácií o liečebných procedúrach, medicínskych a terapeutických službách a rôznych liečebných programov, ktoré ponúkate svojim zákazníkom. Bolo nám potešením stráviť deň v tak príjemnom prostredí, plnom profesionality, ochoty a záujmu o blaho zákazníkov. Silvia Kajanková, riaditeľka Kysuckého večerníka.

Poďakujte používateľovi kajankovasilvia.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manager v zariadení Spa Hotel Splendid.Zodpovedané: 18. júla 2016

Vážená pani Dr. Kajanková,