Recenzované: 3. septembra 2019

Veľmi pekný hotel , všade čistota , ochotný personál (starala sa o nás Monika:)).Zariadenie pôsobí ako nové , vybavenie kúpelne vhodné. Romantický salónik s bilardom a knižnicou. Strava výborná , maximálna spokojnosť.Odporúčame .

Poďakujte používateľovi olga8565.
Recenzované: 24. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

S priatelom sme museli zrusit pobyt. Ked sme sa informovali ohladne storna, bolo nam povedane, ze sa musi vyjadrit pani riaditelka. Nasledne mu ani nedvihali telefon, kym sa neozval z ineho cisla.
Po piatich dnoch obvolavania a ignoracie sa vyjadrili, ze nam vratia platbu. Uplynulo odvtedy 27 dni. Ziadna platba. Ziadna odpoved na email, v ktorom sme ich opatovne ziadali o vysvetlenie.

Poďakujte používateľovi Kristusa.
Recenzované: 15. augusta 2019

Už piata návšteva u vás a zase maximálna spokojnosť,celý personál super, milujeme tento hotel a určite sa vrátime , ďakujeme úplne za všetko, veľmi sme si oddýchli, ďakujeme aj za krásne privítanie

Poďakujte používateľovi lusiana28t.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia grandhotelsergijo, Manažér v zariadení Grand Boutique Hotel Sergijo.Zodpovedané: 26. augusta 2019

ďakujeme Vám krásne za Vaše milé hodnotenie a naš hotel Vás vždy rád u nás privita.Tešime sa na Vás opäť

S uctou

Grand Hotel Sergijo,manager

Recenzované: 27. júna 2019

Hotel v tichom a peknom prostredí, služby na úrovni - samozrejme kto chce chyby nájde, ale to nájdem aj v 10 hviezdičkovom hotely, ak budem chcieť! Štýlové zariadenie, dobrá poloha. Odporúčam! Ja sa určite vrátim!

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi doriti99.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia EVAGOD, Front Office Manager v zariadení Grand Boutique Hotel Sergijo.Zodpovedané: 4. júla 2019

Dakujeme krásne za Vaše hodnotenie!!!!!Budeme radi ak sa opäť vratite a prežijete u nas pekné dovolenku.

S pozdravom
Recepcia

Recenzované: 24. júna 2019

Príjemný hotel, rodinná atmosféra, super personál, cítili sme sa veľmi dobre :). Do centra kúpeľov sme sa dostali pešo - vychádzkovou chôdzou cca pol hodinky, aj keď sa dal objednať taxi na recepcii.Strava v pohode, hladní sme neboli :) Z môjho pohľadu najväčším benefitom tohto hotela je jeho personál :)

Dátum pobytu: jún 2019
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Trip59379450919.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia grandhotelsergijo, Manager v zariadení Grand Boutique Hotel Sergijo.Zodpovedané: 4. júla 2019

Dakujeme za Vaše hodnotenie,važime si to.