Recenzované: 14. mája 2019

Dakujeme boli sme spokojni, personal bol velmi prijemny a ustretový. Wellnes i strava boli dobré. Izba sa nám pacila, bola cista a utulna. Pobyt sme si uzili a dobre sme si oddychli. Hotel hodnotime kladne.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Dream52386190481.
Recenzované: 29. apríla 2019

pekný hotel ako aj izby,prijemná obsluha,dobre jedlo ako aj dobrý výber jedla,dobre sa sedelo na terase hotela pri zapade slnka,da sa tam hrat vo volnom case šach,biliard,jakuzza super ako aj sauna,vrelo odporúčame

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Seaside34521198352.
Recenzované: 15. apríla 2019

Mam za sebou s priateľkou romantický víkend v tomto Hoteli, môžem len odporučiť kazdemu kto chce zažiť romantiku vo dvojici. Vynikajúci prístup od p.recepčnej čašníka všetkych ktorý sa starajú o chod Hotela. Super prístup, ochota som nadšený. Jedlo káva dezerty waw, Ďakujem za krásny pobyt.Odporúčam

Dátum pobytu: apríl 2019
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi julio j.
Recenzované: 14. marca 2019

Pobyt vo vašom hoteli bol velmi príjemný, od uvítania až po odchod. Procedúry boli veľmi dobré, personál ústretový, jedlo veľmi chutné, možnosť výberu z viacerých jedál, bufetové stoly. ĎAKUJEME za pohodový pobyt, určite odporučíme známym.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi Pioneer57590836672.
Recenzované: 13. marca 2019

Prvý dojem na recepcii bol príjemný, potom nastalo veľa sklamaní.Na 4*hotel sme čakali omnoho viac.Prekvapilo nás v akom stave sú izby,sprchový kút a nevraviac o Tom že nešla tepla voda.Bufetove stoly boli veľmi zle a jedlo nekvalitné,bolo to ako keď zo zvyškov ranajek uvaria veceru.Vo vírivke bolo cítiť pleseň.
Nechcem veľa kritizovať ale takto to v hoteloch si 4*nemá byt.Uz by sme do takého hotela nešli ale aj tak ďakujeme

Dátum pobytu: marec 2019
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
1  Poďakujte používateľovi Journey40735114786.