Zrecenzované: 4. júna 2017

V tomto zariadení sme s manželom sme strávili v máji tohto roku víkend. Neboli sme tu po prvýkrát. Veľmi sa nám tu páči, pretože je to hotel s krásnymi izbami. Personál je veľmi ochotní a strava je výborná. Umiestnenie hotela je priamo v mestskom parku a blízko je do centra mesta a aj na kúpeľný ostrov.

• Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi lubec0707.
Zrecenzované: 25. mája 2017

Strávili sme super vikend v tomto prijemnom hoteli. Hotel blízko centra, kúpeľov a priamo v parku. Strava výborná, personál ústretový. Doporučujem využiť služby maséra v hoteli - skutočne perfektné. Pobyt v hoteli skombinovaný s procedúrami v kúpeľoch bol vynikajúci. V hotelovom wellnese by sme privítali vírivku, aj napriek tomu, že je tam obmedzený priestor. Tento hotel určite doporučujem.

• Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi janalu.
Zrecenzované: 2. mája 2017

Minulý týždeň sme s manželom strávili predĺžený víkend v tomto zariadení a boli sme nadmieru spokojní.Perfektny personál, výborná kuchyňa, umiestnenie hotela úžasné, ste v centre a predsa je tam tichucko, úžasné miesto na relax.Vrelo odporúčame.

• Termín ubytovania: apríl 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi agdovcova.
Zrecenzované: 11. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemný hotel s krásnymi veľkými izbami, výborná poloha blízko centra na okraji parku. Tiché prostredie, krasne terasy. Skvelá reštaurácia, výborný personál. Doporučujem objednať si masáž, stojí to za to.

Termín ubytovania: marec 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Passenger699119.
Zrecenzované: 14. júna 2016

Vysoká úroveň hotela. Umiestnený takmer v parku, bezproblematické parkovanie. V lete na trávniku možnosť stolovať. Neformálne rozmiestnenie stolov. Strava vynikajúca návštevník má naozaj pocit, že pre všetkých zamestnancov je najdôležitejší. Super kompetentný čašník so skúsenosťami s prácou v zahraničí. Veľmi sa nám tu páčilo, preto sme si zopakovali i tento rok wellness pobyt. Škoda, že nie možnosť priamo v hoteli využívať termálnu - minerálnu vodu.

• Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi 46astridn.