“rodinna oslava”

Muskat restaurant
Na pozícii č. 10 spomedzi 58 Reštaurácie v Piešťanoch
Kuchyňa: Gril
Zrecenzované: 11. marca 2018

Vynikajúco pripravená kačica a aj dezert, milý a ochotný personal, dostupné parkovanie v okolí reštaurácie. Odporúčam.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Boris M.

Zrecenzované: 9. novembra 2017

Veľmi dobrá kuchyňa.
Milý a ústretový personál tolerantný voči klientom s potravinovou intoleranciou.
Odporúčam pre rodinné posedenia, firemné večierky a pod.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Lucia1977.
Zrecenzované: 27. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Dakujeme za kvalitne jedlo aj dezertik. Vzdy sa citime prijemne,obsluha vzdy mila ,usluzna, vtipna. Janka L.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi JankaL54.
Zrecenzované: 19. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Rozhodli sme sa pre meninovy obed v tejto restauracii po predchadzajucej dobrej skusenosti. Rezervacia prebehla v pohode, napriek tomu ze mali dve vacsie oslavy, nasli pre nas miesto. Obsluha super, vsetko stihala na tolku ludi, ochota. Jedlo - nic moc:-( pstruh studeny, priniesli mi nieco ine ako som si objednala, zemiaky nedovarene, dorazil nas vlas v cestovinach a potom sme sa snazili uz len rychlo odist. Casnik sa snazil vsetko riesit, zly dojem vsak vo mne ostal.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi mirka_nagy.
Zrecenzované: 26. júla 2017

Dobrý deň, chcel by som len potvrdiť moju predchádzajúcu recenziu. Znova po čase som bol v Piešťanoch a môžem len potvrdiť vysokú kvalitu poskytovaných služieb v tomto podniku. Pán čašník, ktorý nás obsluhoval aj minulý rok , je milý profesionál, no a v kuchyni je zasa tím, ktorý nám pripravil perfektnú večeru, čo sa týka chutí ale aj prezentácie na tanieroch.Je vidno že to robia z radosťou. Dali sme si taliansku paradajkovú polievku, bruschettu s cuketou a hríbikmi a tatarák z lososa ako predjedlá. Hlavný chod bola jedna báseň, zemiaková placka plnená pikantnou zmesou a druhá zeleninou, jelení guláš bez chyby , ani neviem, či som jedol niekedy lepší.Šúlance s makom a perky s orechmi bol top ako od babičky. Odporúčam tento podnik všetkým , ktorý si občas doprajú klasickú slovenskú kuchyňu. Ak ste v centre mesta je to len kúsok peši ale stojí to zato. Vyskúšajte. Ďakujem ešte raz celému tímu. Do skorého videnia.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi Lubos D.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Muskat restaurant, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Muskat restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!