Recenzované: 27. júla 2017

Opäť som sa rozhodla pre kúpeľný pobyt v hoteli Thermia Palace-Piešťany.
Dôvod: už pri telefonickej rezervácii pobytu som sa stretla s profesionálnou ochotu pracovníčiek, teším sa na kvalitné procedúry a na chutnú "kuchyňu" v reštaurácii hotela.

Dátum pobytu: júl 2017
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi duskovag.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Health Spa Resort Hotel Thermia Palace.Zodpovedané: 4. januára 2018

Vážená pani Dušková,
dovoľte nám, poďakovať sa za Vašu návštevu v Danubius Health Spa Resort Thermia Palace. Sme radi, že ste venovali čas ohodnoteniu našich služieb. Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Dúfame, že Vás budeme môcť opäť čoskoro privítať v našom hoteli.
Monika Koborová
Guest Relations Manager

Recenzované: 23. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Tento rezort sme navštívili cez Veľkonočné sviatky. Začiatok pobytu bol chaotický nakoľko sme prišli 5 min. po 14. hod. Kedy je nástup a bol problém s načasovaním procedúr. Po dohovore vedúcou odd. sa dalo všetko do poriadku. Pred tým to nešlo :-(. To bola jediná nepríjemná situácia. 4 dňový pobyt bol nakoniec OK. Ubytovanie super, strava tak na 80% no procedúry na 100% úrovni aj s personálom. Wellnes detto. Ešte podotknem, že nám bolo doporučené na sviatky radšej nechoďte a v nedeľu nefungujú všetky procedúry. Najlepšie cez týždeň. Takže sme poučení.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi kvetoslavam.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manažér v zariadení Health Spa Resort Hotel Thermia Palace.Zodpovedané: 28. apríla 2017

Vážená pani Kvetoslava,

Recenzované: 26. marca 2017

Hotel je skvostom Kúpeľov Piešťany. Je to nádherná stavba s krásnym exteriérom a interiérom.
Izba: Izby sú vybavené celkom dobre, okrem toho že sú asi málo kontrolované, nakoľko hneď pri príchode sme museli volať údržbára, aby nám opravil sprchovací kút, skriňu a vymenil dve žiarovky. Všade po izbe sú nezmyselé upozornenia. Na stenách boli pavučiny. Vo WC nebolo umývadlo, ani bidet, alebo bidetová sprška ( to už je bežná vec v 5 hviezdičkovom hotely ) V kúpeľni a WC som čakal obklad s mramoru, bol len keramický, tak sa asi trochu na izbách šetrilo. Inak sú pekné. Preto aj hodnotenie je niššie.
Jedáleň je nádherná, vždy bolo čo obdivovať. Večera bola aj so sprievodom klavíra, takisto v Kaviarni znel klavír. Jedlo bolo dobré okrem zákuskov.
mínusom je Wifi bez hesla voľné s potvrdením že nezodpovedajú za škody. Nechápal som čo ich vedie k tomu a čo nezaheslujú wifi.
Kupeľný dom IRMA rovnako architektonický skvost. Procedúry super, rovnako aj personál, super bola aj THAI masáž. Super bahno, zkadlisko, a iné procedúry.
Boli sme tu po prvýkrát, tak snáď nabudúce už nebudú nedostatky. :-)

Tip na izbu: Mali sme izbu otočenú smerom k parku, takže bol absolútny kľud.
Dátum pobytu: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi Norbert S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manažér v zariadení Health Spa Resort Hotel Thermia Palace.Zodpovedané: 17. apríla 2017

Vážený pán Noro,

Recenzované: 26. februára 2017

Mam bezlepkovu dietu a personal bol stale velmi ochotny pripravit mi akekolvek jedlo aby som bola spokojna. Bazen vonku bol prijemny a nikdy tam nebolo vela ludi. Izby su cistucke a dobre udrziavane. Jedina vec s ktorou sme mali problem bol fakt ze sme sa dvakrat zobudili vdaka tomu ze vedla nasej izby mali miestnost upratovaky a hlasne sa tam rano rozpravali a trieskali s vedrom.

Dátum pobytu: január 2017
Poďakujte používateľovi ninaf0x.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manažér v zariadení Health Spa Resort Hotel Thermia Palace.Zodpovedané: 7. marca 2017

Vážená pani,

Recenzované: 28. júna 2016 cez mobilné zariadenie

V hoteli Thermia Palace som bola už druhykrát a znovu nadmieru spokojná. Hotel si naozaj zaslúži každú jednu hviezdičku. Izba čistá, pohodlná, so super výhľadom, celý areál udržiavaný, priestranný, hotel štýlovo zariadený s krásnou Muchovov maľbou, strava perfektná, personál milý a ochotný, liečebné procedúry vynikajúce. Naozaj nemám jedinú výhradu a to nepatrím medzi nenáročnych hostí. Ďakujem za príjemný pobyt.

Dátum pobytu: jún 2016
Poďakujte používateľovi Ulucia2000.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SpaPiestany, Manager v zariadení Health Spa Resort Hotel Thermia Palace.Zodpovedané: 10. júla 2016

Vážená pani Lucia,