“Hladny z reštaurácie”

Restauracia Furman
Na pozícii č. 7 spomedzi 55 Reštaurácie v Piešťanoch
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Veľké skupiny, Rodiny s deťmi, Malebný výhľad, Romantické
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 15. mája 2019

Kedze navsteva z daleka, chceli sme sa spolocne cela rodina najest.
Vsetko by bolo v poriadku az na mizerne porcie. Gulas s diviny roztiahnuty po tanieri aby ho zakryl, losos jeden 3cm siroky platocek atd. Chceli sme ist do scherry, no tam bolo plno, ostaval furman ako posledny.
Velke sklamanie ked niekto setri na zakaznikovi, v spomenutej restauracii na Trajane sa mozete najest dosyta, za zlomok ceny, a bez prirazky za jelenov.

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi Cirkular.

Zrecenzované: 19. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Ak sa chcete dobre najest v Piestanoch v prijemnom prostredi, toto je miesto , kde najdete vzdy vyborny pomer - dobre jedlo : prinerana cena.
Speciality: Tradicne slovenske jedla, masove speciality z daniela a jahnacieho masa.
Vhodne aj pre rodiny s detmi - detske ihrisko, vybeh danielov a srn vo velkom ohradenom areali.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi kimgoldpiestany.
Zrecenzované: 17. apríla 2019

Stylova restauracia v peknom prostredi, zvierata na okolo a este aj dobre varia :-) Bol som tam viackrat a vzdy mi chutilo, takze mozem len odporucit, dufam, ze im to vydrzi. Kazdopadne cely objekt je velmi pekny, s pocetnymi moznostami sedenia.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi IvanK4.
Zrecenzované: 5. apríla 2019

Prišli sme s očakávaním príjemného nedeľného obeda. Pri požiadaní o pohár čistej vody sa čašníčka pozerala že čo vlastne chceme a ponúkala nám minerálku. Po vysvetlení, že chceme obyčajnú vodu z vodovodu, nám ju priniesla, ale nakoniec ju zaúčtovala ako minerálku!!! Asi 20 min po objednaní nám oznámili, že ryžu už nemajú.. K hlavnému jedlu nepodávajú ani kúsok zeleniny! Ak nejakú chcete, musíte si objednať šalát zvlášť. Obed za tú cenu nestál. Prostredie je síce pekné, ale túto reštauráciu neodporúčam.

Dátum návštevy: marec 2019
2  Poďakujte používateľovi Martin9875.
Zrecenzované: 5. apríla 2019

Reštaurácia veľmi profituje z prostredia uprostred prírody, hoci, ak nepočítam nejaké tie párnokopytníky v ohrade za plotom, výhľad tam nie je žiadny. Na otázku, či mi čašníčka môže priniesť čistú vodu, sa slečna urobila hlúpou a spýtala sa, či perlivú alebo neperlivú. Vypýtala som si vodu z vodovodu. Za túto si zaúčtovali ako za sódu (i keď bez bubliniek) 0,90 €. Po 20-tich minútach od objednávky prišla čašníčka, vraj či som si objednala ryžu. Následne sa ma spýtala, či by som si mohla objednať inú prílohu, vraj ryža nie je. Žiadneho ospravedlnenia som sa však za túto chybu, ani čakanie nedočkala. Ďalším nepríjemným prekvapením bolo, keď priniesli druhý chod bez štipky zeleniny. Na moju otázku, prečo nemám na tanieri aspoň kúsok zeleniny, čašníčka odvrkla: "Ale my nepodávame zeleninovú oblohu!" A to si dovolí povedať pri menu v cene 7,60 € za mäso + 1,80 € za prílohu. Jediné, čo bolo obstojné, bola polievka. Mäso ani pripálené zemiaky za veľa nestáli, navyše bez zeleniny išli ťažko dolu hrdlom. Reštaurácia sa, aspoň podľa cenovej relácie, tvári ako vyšší štandard. Ja osobne úroveň posudzujem okrem iného, aj podľa toaliet. Tie vyzerali horšie, než v krčme IV. cenovej skupiny: Špinavá a mokrá podlaha, chýbajúci toaletný papier, žiadne obrúsky na utretie rúk a škára medzi zárubňou a dverami toalety, ktorá značne obmedzovala súkromie. Po tragických pocitoch z priestorov toaliet som postrehla ešte jednu skutočnosť, a to, ako rozdielne sa čašníčky správajú k slovenským zákazníkom, v porovnaní s nemeckými. Zatiaľ čo nám čašníčka len nepríjemne odvrkovala, Nemcov za vedľajším stolom obhadzovala úsmevmi, hoci, ako som začula, ani neovládala žiaden cudzí jazyk. Otázkou zostáva, prečo toľká náklonnosť k cudzincom? Kde berie istotu, že taký Nemec má viac finančných prostriedkov než ja? Nech už ich mám koľkokoľvek, do tejto reštaurácie ich už nikdy utratiť neprídem.

Dátum návštevy: marec 2019
3  Poďakujte používateľovi Mary_Ann_Lou.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Furman, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Restauracia Furman? Podeľte sa o svoje zážitky!