“Kvalita dole vodou...”

Restauracia Furman
Na pozícii č. 5 spomedzi 52 Reštaurácie v Piešťanoch
Vhodné pre: Malebný výhľad, Rodiny s deťmi, Miestna kuchyňa, Veľké skupiny, Romantické
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 9. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vo Furmanovi sme bolo viac krat a bolo to vzdy prijemne posedenie pri dobrom jedle a v prijemnom prostredi. Bohozial iba bolo.

Dnes ame sa tam vybrali na vylet spojeny s neskorym obedom (prichod 13:30). Vsimli si nas asi po 15 minutach ked nam doniesli jedalne listky. Po objednavke prisli aso po po 20 minutach polievky. Tie bolo OK. Zbytok jedla neviem zhodnotit, lebo po hodine a dvadsiatich minutach cakania sme odisli.

Hlavny casnik mal odchod 4 klientov "na haku". Omluva ??? Naco si drat hubu ze ??? Hlavne ze je zvysena kapacita sedenia a kuchyna bez zmeny. Aj ked netusim ci je to tym, kedze ludia ktori prisli 30 minut po nas mali jedlo pred nasim odchodom.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Resort813753.

Zrecenzované: 1. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Prvý krát sme sa tu zastavili, aj keď sme už dávno počuli dobré chýry od Piešťancov. Jedlo bolo veľmi chutné. Jediná výhrada je že treba zosynchronizovať prinášanie jedál. Kým sme jedli polievku, inak výbornú, doniesli nám aj druhý chod. A je škoda nechať chladnuť dobré jedlo. Oceňujeme krásne okolie v prírode a lesné zvieratká okolo. Spolu s detským ihriskom je to super miesto pre všetkých.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi iva2211.
Zrecenzované: 16. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Uzasne misto, skvele jidlo, ale bohuzel personal bez zajmu a hodne pomaly. Urcite na tom casem zapracuji. I tak moc moc doporucuji!

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi yourdaniela.
Zrecenzované: 6. augusta 2018

Výborná kačka, kapusta a lokše, šalát s enciánom priemerný. V objekte v priebehu našej návštevy prebiehala svadba, ktorej hudobná produkcia narušovala príjemný relax.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Zuzidyn.
Zrecenzované: 31. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu NEODPORÚČAM !!!
Obsluha veľmi neprofesionálna, ceny nezodpovedajú kvalite jedla, prostredie krásne, ale dojem kazil prenikavým zápach vyrážajúci z kanála od toaliet a tiahol sa až na terasu. Objednanú čistú vodu sme dostali neochotne, nakoniec nám 1 džbán zaúčtovali (bez toho aby nás o tom dopredu upovedomili) v tej istej cene ako džbán kofoly alebo inej ochutenej vody 3€ !!!!. Skvelá lokalita, nádherné prostredie ale gastronomický zážitok nulový. My sme prišli na odporučenie známych, ktoré sme dostali už dávnejšie, ale už teraz viem, že ak sa veci nezmenia, určite sa tam už neukážeme. Sú lepšie podniky kde sa dá stráviť večer, ale Furmán momentálne nie je jedným z nich, škoda...

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Inspire563855.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Furman, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Restauracia Furman? Podeľte sa o svoje zážitky!