“Super jídlo - nic moc personál”

Restauracia Furman
Na pozícii č. 5 spomedzi 52 Reštaurácie v Piešťanoch
Vhodné pre: Rodiny s deťmi, Miestna kuchyňa, Veľké skupiny, Romantické, Malebný výhľad
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 16. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Uzasne misto, skvele jidlo, ale bohuzel personal bez zajmu a hodne pomaly. Urcite na tom casem zapracuji. I tak moc moc doporucuji!

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi yourdaniela.

Zrecenzované: 6. augusta 2018

Výborná kačka, kapusta a lokše, šalát s enciánom priemerný. V objekte v priebehu našej návštevy prebiehala svadba, ktorej hudobná produkcia narušovala príjemný relax.

Poďakujte používateľovi Zuzidyn.
Zrecenzované: 31. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu NEODPORÚČAM !!!
Obsluha veľmi neprofesionálna, ceny nezodpovedajú kvalite jedla, prostredie krásne, ale dojem kazil prenikavým zápach vyrážajúci z kanála od toaliet a tiahol sa až na terasu. Objednanú čistú vodu sme dostali neochotne, nakoniec nám 1 džbán zaúčtovali (bez toho aby nás o tom dopredu upovedomili) v tej istej cene ako džbán kofoly alebo inej ochutenej vody 3€ !!!!. Skvelá lokalita, nádherné prostredie ale gastronomický zážitok nulový. My sme prišli na odporučenie známych, ktoré sme dostali už dávnejšie, ale už teraz viem, že ak sa veci nezmenia, určite sa tam už neukážeme. Sú lepšie podniky kde sa dá stráviť večer, ale Furmán momentálne nie je jedným z nich, škoda...

Poďakujte používateľovi Inspire563855.
Zrecenzované: 25. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Cakanie dlhe,jedlo studene,kvalita nezodpoveda cene jedla už nikdy sem nepojdem, iba prostredie pekne ...

Poďakujte používateľovi ErikM2815.
Zrecenzované: 22. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme v reštaurácii Furman prvý krát a musím povedať že sme boli velmi milo prekvapený. Veľmi pekné prostredie aj vonku aj vnútri, veľmi milý a ochotný personál a hlavne v dostatočnom množstve, vôbec sme na nič nečakali.
Jedlo bolo tiež výborné, ja osobne dal grilované rebierka a musím povedať že to bola delikatesa.
Určite sa tam znova vrátime

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi Igino12345.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Furman, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Restauracia Furman? Podeľte sa o svoje zážitky!