“Šokujúce !!!!”

Restauracia Furman
Na pozícii č. 5 spomedzi 52 Reštaurácie v Piešťanoch
Vhodné pre: Veľké skupiny, Miestna kuchyňa, Malebný výhľad, Romantické, Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 31. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu NEODPORÚČAM !!!
Obsluha veľmi neprofesionálna, ceny nezodpovedajú kvalite jedla, prostredie krásne, ale dojem kazil prenikavým zápach vyrážajúci z kanála od toaliet a tiahol sa až na terasu. Objednanú čistú vodu sme dostali neochotne, nakoniec nám 1 džbán zaúčtovali (bez toho aby nás o tom dopredu upovedomili) v tej istej cene ako džbán kofoly alebo inej ochutenej vody 3€ !!!!. Skvelá lokalita, nádherné prostredie ale gastronomický zážitok nulový. My sme prišli na odporučenie známych, ktoré sme dostali už dávnejšie, ale už teraz viem, že ak sa veci nezmenia, určite sa tam už neukážeme. Sú lepšie podniky kde sa dá stráviť večer, ale Furmán momentálne nie je jedným z nich, škoda...

Poďakujte používateľovi Inspire563855.

Zrecenzované: 25. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Cakanie dlhe,jedlo studene,kvalita nezodpoveda cene jedla už nikdy sem nepojdem, iba prostredie pekne ...

Poďakujte používateľovi ErikM2815.
Zrecenzované: 22. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme v reštaurácii Furman prvý krát a musím povedať že sme boli velmi milo prekvapený. Veľmi pekné prostredie aj vonku aj vnútri, veľmi milý a ochotný personál a hlavne v dostatočnom množstve, vôbec sme na nič nečakali.
Jedlo bolo tiež výborné, ja osobne dal grilované rebierka a musím povedať že to bola delikatesa.
Určite sa tam znova vrátime

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi Igino12345.
Zrecenzované: 21. júla 2018

neuveritelne krasna restika v horskom prostredi z oborou zo zivimi zvieratami.no obsluha neprofesionalna podavane jedla kvalitativne nezodpovedaju cenam a vsetko mi pripada ako zly vtip.mozno nedostatok kvalifikovaneho personalu,zly manager alebo iny slovensky problem.pre navstevu z detmi koli zvieratkam uplne super no gastronomicky zazitok necakajte pokial sa vyznate v dobrej kuchyni.....

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi fernandeza28.
Zrecenzované: 9. júla 2018

Atmosféra parádna , zasadené v prírode , krásne prostredie , vhodné pre rodiny s detmi , možnosti na hranie vonku v prírode .

Poďakujte používateľovi Lado K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Furman, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Restauracia Furman? Podeľte sa o svoje zážitky!