“Tak dik”

Restauracia Furman
Na pozícii č. 5 spomedzi 52 Reštaurácie v Piešťanoch
Vhodné pre: Veľké skupiny, Miestna kuchyňa, Rodiny s deťmi, Malebný výhľad, Romantické
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 25. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Cakanie dlhe,jedlo studene,kvalita nezodpoveda cene jedla už nikdy sem nepojdem, iba prostredie pekne ...

Poďakujte používateľovi ErikM2815.

Zrecenzované: 22. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme v reštaurácii Furman prvý krát a musím povedať že sme boli velmi milo prekvapený. Veľmi pekné prostredie aj vonku aj vnútri, veľmi milý a ochotný personál a hlavne v dostatočnom množstve, vôbec sme na nič nečakali.
Jedlo bolo tiež výborné, ja osobne dal grilované rebierka a musím povedať že to bola delikatesa.
Určite sa tam znova vrátime

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi Igino12345.
Zrecenzované: 21. júla 2018

neuveritelne krasna restika v horskom prostredi z oborou zo zivimi zvieratami.no obsluha neprofesionalna podavane jedla kvalitativne nezodpovedaju cenam a vsetko mi pripada ako zly vtip.mozno nedostatok kvalifikovaneho personalu,zly manager alebo iny slovensky problem.pre navstevu z detmi koli zvieratkam uplne super no gastronomicky zazitok necakajte pokial sa vyznate v dobrej kuchyni.....

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi fernandeza28.
Zrecenzované: 9. júla 2018

Atmosféra parádna , zasadené v prírode , krásne prostredie , vhodné pre rodiny s detmi , možnosti na hranie vonku v prírode .

Poďakujte používateľovi Lado K.
Zrecenzované: 9. júla 2018

Zúčastnili sme sa Celoslovenského zrazu turistov v Piešťanoch a počas jednej túry sme natrafili na reštauráciu Furman, čo nás potešilo lebo bolo veľmi teplo a išli sme sa tam občerstviť /pivo, káva a pod./ Bolo nás asi 50. Obsluha bola pomalá a nepríjemná. Časť sedela na terase a niektorí sme si sadli dnu. Asi po 20 min prišiel /alebo dorazil?/ "pán" majiteľ, ktorý začal nepekne osočovať našu pani sprievodkyňu. Povedal jej, aby sme opustili reštauráciu, lebo oni budú podávať obedy a že sme sa mali dopredu nahlásiť. Čiže nás vlastne z reštaurácie vyhodil. Pretože časť našej skupiny už bola obslúžená, čakali sme na nich /smädní a nahnevaní/ kým dopijú svoje nápoje a išli sme ďalej. Počas čakania vonku /asi 20 min/ prišlo do reštaurácie 1 auto s vodičom a jedna motorka. To sme nemohli vypiť svoje pivko, lebo sme zavadzali? Keby nám ho boli vyniesli na lúku pred budovu, mohli sme ho vypiť aj tam. Vôbec sa nesnažili uspokojiť nás. Takto vyhnať z reštaurácie ľudí? To nikto z nás ešte nezažil. Keď sme sa majiteľa opýtali, čo by urobil keby sa tam náhodou zastavil autobus plný nemeckých turistov, odpovedal "pán" majiteľ /alebo prevádzkovateľ/, že to by bolo niečo iné. Tak slovenskí turisti pre neho nie sú hostia? Hanba!!!

Dátum návštevy: júl 2018
5  Poďakujte používateľovi MartaL3833.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Furman, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Restauracia Furman? Podeľte sa o svoje zážitky!