“jeden krat naozaj staciiii!”

Restauracia Furman
Na pozícii č. 5 spomedzi 52 Reštaurácie v Piešťanoch
Vhodné pre: Rodiny s deťmi, Veľké skupiny, Romantické, Miestna kuchyňa, Malebný výhľad
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 21. júla 2018

neuveritelne krasna restika v horskom prostredi z oborou zo zivimi zvieratami.no obsluha neprofesionalna podavane jedla kvalitativne nezodpovedaju cenam a vsetko mi pripada ako zly vtip.mozno nedostatok kvalifikovaneho personalu,zly manager alebo iny slovensky problem.pre navstevu z detmi koli zvieratkam uplne super no gastronomicky zazitok necakajte pokial sa vyznate v dobrej kuchyni.....

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi fernandeza28.

Zrecenzované: 9. júla 2018

Atmosféra parádna , zasadené v prírode , krásne prostredie , vhodné pre rodiny s detmi , možnosti na hranie vonku v prírode .

Poďakujte používateľovi Lado K.
Zrecenzované: 9. júla 2018

Zúčastnili sme sa Celoslovenského zrazu turistov v Piešťanoch a počas jednej túry sme natrafili na reštauráciu Furman, čo nás potešilo lebo bolo veľmi teplo a išli sme sa tam občerstviť /pivo, káva a pod./ Bolo nás asi 50. Obsluha bola pomalá a nepríjemná. Časť sedela na terase a niektorí sme si sadli dnu. Asi po 20 min prišiel /alebo dorazil?/ "pán" majiteľ, ktorý začal nepekne osočovať našu pani sprievodkyňu. Povedal jej, aby sme opustili reštauráciu, lebo oni budú podávať obedy a že sme sa mali dopredu nahlásiť. Čiže nás vlastne z reštaurácie vyhodil. Pretože časť našej skupiny už bola obslúžená, čakali sme na nich /smädní a nahnevaní/ kým dopijú svoje nápoje a išli sme ďalej. Počas čakania vonku /asi 20 min/ prišlo do reštaurácie 1 auto s vodičom a jedna motorka. To sme nemohli vypiť svoje pivko, lebo sme zavadzali? Keby nám ho boli vyniesli na lúku pred budovu, mohli sme ho vypiť aj tam. Vôbec sa nesnažili uspokojiť nás. Takto vyhnať z reštaurácie ľudí? To nikto z nás ešte nezažil. Keď sme sa majiteľa opýtali, čo by urobil keby sa tam náhodou zastavil autobus plný nemeckých turistov, odpovedal "pán" majiteľ /alebo prevádzkovateľ/, že to by bolo niečo iné. Tak slovenskí turisti pre neho nie sú hostia? Hanba!!!

Dátum návštevy: júl 2018
5  Poďakujte používateľovi MartaL3833.
Zrecenzované: 22. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia patrila vždy medzi naše obľúbené. Preto naša dnešná návšteva bola veľkým sklamaním a aj napriek nádhernému prostediu bola asi aj posledná. Príjemná obsluha milých čašníčiek (blondíniek) ktoré dnes mali zrejme voľno, nahradila krčmová čata pozostávajúca z ,,novej" postaršej dámy zdržujúcej sa výhradne za pultom a silnejšej čiernovlásky ktorá rada predvádza spodné prádlo cez tesné legíny. Žeby ju nejak práca bavila alebo bola aspoň ústretová sa rozhodne povedať nedá.Tak sme sa opäť rozhodli dať si naše obľúbené brindzove halušky ktoré tu boli vždy veľmi výborné a za rozumnú cenu. No pri nekonečnom čakaní na čašníčku sme predsalen začali listovať v nových jedálnych lístkoch kde sme na naše prekvapenie našli aj nové ceny ktoré ale už zďaleka také rozumné nie sú.Halušky nám teda riadne zdraželi ale aspoň je ich cena uvedená na jedálnom lístku už konečná. No ak si objednáte celkom bežný syr ktorý nieje ničím výnimočný ako je napríklad čerstvý ovčí tak jeho cena je prijateľných 5,10 eur.Vlastne len pokiaľ ho zjete samotný. Lebo ak si k nemu dáte zemiaky a neodmysliteľnú tatarskú tak cena sa rázom vyšplhá na cez 9 eur. Takže opäť sa raz ukázala naša slovenská nátura na rýchle zbohatnutie.Alebo možno ceny ovplyvnili práve ruský a arabský turisti ktorý Furman tiež radi návštevujú.Možno sa teda dočkáme doby keď u Furmana namiesto našich slovenských špecialít si dáte napríklad ruský boršč alebo arabský kebab. Veľká škoda akým smerom sa Furman uberá.

Dátum návštevy: jún 2018
3  Poďakujte používateľovi PavolN18.
Zrecenzované: 19. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Do reštaurácie U Furmana sa veľmi často a radi vraciame.Jedlo je vždy teplé a upravené. A hlavne veľmi dobré. Môžem len odporučiť pri akejkoľvek príležitosti. Rezervácia je určite potrebná cez sviatky a víkendy.

Poďakujte používateľovi letkovamichaela59.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Furman, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Restauracia Furman? Podeľte sa o svoje zážitky!