“Sklamanie”

Restauracia Furman
Na pozícii č. 11 spomedzi 56 Reštaurácie v Piešťanoch
Vhodné pre: Romantické, Rodiny s deťmi, Malebný výhľad, Veľké skupiny, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie, Rezervácie
Zrecenzované: 2. apríla 2018

Prostredie reštaurácie je krásne, ale tam aj kvality reštaurácie končia. Pri objednávaní sme sa pýtali, či majú Kofolu, odpoveď znela áno, ale v jedálnom lístku sme si všimli, že majú iba Vekolu - až po opakovanom dotaze, či majú pravú Kofolu, čašníčka povedala, že nie. Polievky boli síce chutné (preto dve hviezdičky), ale zvyšok obeda nič moc. Aj keď sme očakávali, že budeme čakať na jedlo, pretože reštaurácia bola plná, nečakali sme, že pitie sa k nám dostane až po 25 min. Hlavné jedlo, ktorého sme sa konečne dočkali po 50 min, sme nemohli jesť, pretože nám nepriniesli príbor a napriek tomu, že sme poprosili čašníka, sme si ho museli zaobstarať sami od iných hostí, pretože na nás zabudli. Dali sme si bryndzové halušky a pirohy - neboli síce zlé, ale pirohy boli očividne z polotovaru, čo by som v takejto reštaurácii nečakala a veľmi mi to pokazilo dojem z jedla. Nakoniec nás dostal do kolien zaúčtovaný chlieb, ktorý nebol písaný v lístku ako príloha k polievkam, neobjednávali sme si ho a ani sme ho nezjedli. Asi sme neboli jediní nespokojní zákazníci, pretože viacerých sme videli odchádzať po pol hodine bez toho, aby im priniesli jedlo alebo pitie, ešte ich aj nechali sedieť pri špinavých tanieroch od predchádzajúcich hostí... Mali sme dojem, že kuchári, food runneri ani čašníci nezvládajú chod reštaurácie s takou veľkou kapacitou stolov, takže my sa tam už na obed určite nevrátime.

Dátum návštevy: apríl 2018
4  Poďakujte používateľovi Zuzana951753.

Zrecenzované: 15. januára 2018

Boli sme tam viac krát a vždy sme boli spokojný. Pekné miesto, dobrá obsluha, výborné jedlo, ceny primerané, nič prehnané. Určite zas prídeme. Sledovanie jeleňov v ohrade je celkom pekné.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi 282emikos.
Zrecenzované: 4. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedla som v tejto restaueacii uz viac krat a urcite tam pojdem znova. Porcie jedal su velke, ale hlavne chutne. Prostredie krasne a zaujimave aj pre deti.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Zrecenzované: 10. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Úplná spokojnosť. Ked Vám pekná obsluha prinesie chutné a pekne servirovane jedl9, no chcieť viac? Vsetci sme boli spokojní. Aj deti sa majú kde vyblázniť. Zatiaľ sme nenašli chybu, boli sme tam len po tretí krát.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi JaroslavS195.
Zrecenzované: 14. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedno z naj miest ktoré predstavujú naše Slovensko s neuveriteľnou "safari" našej fauny. Hlavne ak idete s deťmi ako my, tak oni si to tam fakt užijú nielen vďaka tým zvieratám ale aj tomu detskému ihrisku. A jedlo veľmi dobré.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Janka P.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Furman, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Restauracia Furman? Podeľte sa o svoje zážitky!