Recenzované: 18. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Výborný hotel ,boli sme viac krát na wellness,alebo len tak plávať, pekný bazén,fitko,sauny,hotel blízko hrádzi, krásne prostredie,veľa možností na relax a šport ,radi sa tu vraciame s priateľkou, náš najobľúbenejší hotel v Piešťanoch.

Termín ubytovania: október 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi johni766.
Recenzované: 9. novembra 2017

Hotel Park je situovany v tichom prostredi parku.Su tu moznosti na jesenne vychadzky po parku a po hradzi ramena Vahu.Do mesta aj na kupelny ostrov je to 500 m. Bazen je k dispozicii od rana do vecernych hodin. Voda je prijemna,30 st..Len nas trochu mrzi, ze hoci je vsetko pekne zrekonstruovane,dlazba je klzka a tabule upozornuju na tuto skutocnost.Izby ciste.kazdy den upratane,ranajky aj obedy vo forme svedskych stolov,dostatocny vyber.Velmi si cenim,ze nas ubytovali vcassie ako o 15 hod. Cely pobyt sme boli velmi spokojne,dobre sme si oddychli.Sauny sme nevyuzili,lebo moj zdravotny stav mi to zakazuje.Vsetci boli velmi mili a ochotni.Dakujeme.

Termín ubytovania: november 2017
Poďakujte používateľovi jelajozef.
Recenzované: 18. októbra 2017

Tento hotel, v blizkosti mestského parku, na brehu Vahu, poznam uz niekolko rokov.
Vzdy, ked zatuzim po pokoji a relaxe, tak si urobime pekny vikend v hoteli Park. Tento hotel musi mat "dobrého a usilovného pana" Vela sa tu zmenilo k lepsiemu. Nove apartmanove izby, vynovena restauracia, bazen, v ktorom sa da aj plavat (myslim tym,
ze nie je o len ochladzovaci bazen..., alebo bazen na sedenie). Pracovnici hotela sa svojim hostom denne prihovaraju prostredníctvom "hotelových novin", ktore cakaju na hosta pri ranajkach na stole... Bohate bufetove ranajky, servirovany obed, bufetove vecere. V kaviarni dobra kava, domace kolace a velmi slusny vyber slovenských vin. Vo wellnese, aj ked hotel praska vo svikoch, panuje vzdy pokoj, prijemna atmosfera a vyborne sluzby .

Tip na izbu: izby s vyhladom na Vah a izby s klimatizáciou, pre rodinys detmi, odporucam studio s vlastnou velkou terasou
  • Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi k_maria14.
Recenzované: 24. augusta 2017

Hotel sme navštívili už druhýkrát. Skvelé miesto na oddych, situovaný pri rieke Váh, v parku, kúsok do centra a na kúpeľný ostrov.
Vynikajúca strava, príjemný personál, zamestnanci nepoznajú vetu "nedá sa". Nám napríklad vyhoveli s výberom izby, aj keď boli dosť obsadení - žiadali sme ich vymeniť nám izbu z parkovej strany smerom na rieku, kde v lete je príjemnejšie. Najviac sme si užili masáže a bazén s priľahlou terasou - od bazéna sa dá vyjsť von na lehátka, je tu možnosť aj dať si kávu alebo kúpiť si nanuk.
Nášmu synovi ( 7 rokov ) sa nechcelo ísť domov:-)

• Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Katuskag.
Recenzované: 18. apríla 2017

Počas 3 dňového pobytu s našim najmenšim sme boli milo prekvapení či už kvalitou jedla, personálom ako aj vybavením. Odporúčam izby na 6. poschodí, majú super terasu, gauč, vaňu, + všetko štandardné pre 4* hotel ... (aj keď sa jedná o 3+). Čo mi chýbalo boli papuče do wellness (župan bol k dispozícii). Povedal by som, že by to mohol byť štandard ... Škoda. Teplota bazéna bola úžasných 30 stupňov. Aj pri plnej obsadenosti hotela reštaurácia fungovala na jednotku. Jedlo bolo veľmi chutné (okrem kuracieho - to bolo zväčša suché). Taktiež je škoda, že po raňajkách si nie je možné objednať kávu (na raňajkách je dostupná štandardna "raňajková") kedže cafe bar je zatvorený ... opäť maličký detail. Masáže boli vynikajúce, zábaly taktiež. Detský kútik, aj keď maličký bol super, náš chlapec sa do neho vždy tešil, taktiež sú dostupné detské knižky. Vedľa hotela sa nachádza krásny park, skvelý na prechádzky, korčuľovanie, ... V parku je taktiež detské ihrisko dostupné cca 5 min peši. Hňed za parkom sa nachádza centrum Pieštaň. Hotel poskytuje parkovisko s kamerovým systémom za poplatok 2 eurá za deň.

Tip na izbu: 6th floor, rooms 601 and 602
  • Termín ubytovania: apríl 2017, cestoval(a) s rodinou