Recenzované: 11. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Úžasný kľud, čistota, personál. Dobrý prístup. Reštaurácia v penzióne. Férové jednanie. Jednoducho perfektné miesto ako na krátkodobé tak na dlhodobé ubytovanie. Je potrebné vyskúšať, ale ja Odporúčam

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi Roving778573.
Recenzované: 10. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

V prvom rade by som chcel poďakovať perfektnému personálu.Od pána recepcneho,pani recepcnu, čašníkov a kuchyňu za veľmi príjemný víkend.Kvalita ktorú by sme v Bratislave potrebovali... Fantastická obsluha, výborná kuchyňa, krásne a čisté priestory reštaurácie aj hotela.Maximalne spokojný aj s manželkou,vrelo odporúčame a určite sa k Vám radi vrátime.

Dátum pobytu: apríl 2018
Poďakujte používateľovi JozefK362.
Recenzované: 19. júla 2015

naozaj krasny areal, 2 metre od priehrady, vsade zvieratka, klud a pokoj. izby by mozno chceli trochu vymalovat, no a nechapem moznost fajcenia na izbach...
restauracia je kapitola sama o sebe - FANTAZIA! ak uz aj neprespite, skuste nieco z menu, na SK malo vidana vec, kvalitna kuchyna

Dátum pobytu: júl 2015
2  Poďakujte používateľovi TomasHorbaj.
Recenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: marec 2018