Zrecenzované: 11. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Úžasný kľud, čistota, personál. Dobrý prístup. Reštaurácia v penzióne. Férové jednanie. Jednoducho perfektné miesto ako na krátkodobé tak na dlhodobé ubytovanie. Je potrebné vyskúšať, ale ja Odporúčam

Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Roving778573.
Zrecenzované: 10. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

V prvom rade by som chcel poďakovať perfektnému personálu.Od pána recepcneho,pani recepcnu, čašníkov a kuchyňu za veľmi príjemný víkend.Kvalita ktorú by sme v Bratislave potrebovali... Fantastická obsluha, výborná kuchyňa, krásne a čisté priestory reštaurácie aj hotela.Maximalne spokojný aj s manželkou,vrelo odporúčame a určite sa k Vám radi vrátime.

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi JozefK362.
Zrecenzované: 19. júla 2015

naozaj krasny areal, 2 metre od priehrady, vsade zvieratka, klud a pokoj. izby by mozno chceli trochu vymalovat, no a nechapem moznost fajcenia na izbach...
restauracia je kapitola sama o sebe - FANTAZIA! ak uz aj neprespite, skuste nieco z menu, na SK malo vidana vec, kvalitna kuchyna

• Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi TomasHorbaj.
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: marec 2018, cestoval(a) v páre