Piešťany

Recenzia Freshco

Freshco
Na pozícii č. 28 spomedzi 58 Reštaurácie v Piešťanoch
Zrecenzované: 9. marca 2019

Do Freshca som sa dostala vďaka kamarátkam a ani náhodou neľutujem. Obsluha milá, super výber jedál, ktoré človek normálne nejedáva často a výborná chuť:)! Určite vrelo odporúčam a prídem aj nabudúce.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi 836michaelah.

Zrecenzované: 23. februára 2019 cez mobilné zariadenie

do Freshco sme sli na obed na zaklade recenzii a nelutujeme- aj vegetariansky burger aj vegansky hotdog boli chutne (aj ked hot dog bol dost suchy, mohlo by byt viac dresingu), boli sme spokojni aj s batatovymi hranolkami a lievancami, jedine, co by som odporucila zmenit su zemle- moja bola tvrda, vysusena a bez chuti. inak vsetko fajn, mila obsluha, zaujimave wc :)

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Maria D.
Zrecenzované: 22. júla 2018

burger či hot dog alebo aj bez masa!ide to ! vyskúšajte! Jednoducho chalan sa snaží a baví ho to .Len nech mu to vydrží a nech nedvíha ceny:-).

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi JaroslavN32.
Zrecenzované: 24. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes sme po druhýkrát navštívili freshco a boli sme ešte spokojnejší ako naposledy. Výborný burger - bohatá obloha, mňan dresing a chrumkavá žemľa, perfektné chrumkavé belgické zemiaky a na pitie sme vyskúšali nápoj s jazmínom a pomarančom - horúci. Bolo to výborné, jedlo som napriek neskutočnej rýchlosti zjedenia, stihla aj vychutnať, teším sa na ďaľšiu návštevu. Obsluha bola rýchla a veľmi milá, zdržali sme sa cca 35min. takže aj rýchlosť pripravenia na jednotku mňamka, som rada, že sa aj v PN nájde niečo tak chutné a kvalitné. Dúfam, že sa Vám bude dariť a rozbehnete sieť aj bližšie k nášmu bydlisku držte sa

1  Poďakujte používateľovi marcelameg.
Zrecenzované: 13. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Príšerná obsluha : objednali sme si 2 burgre, a priniesli nám len jeden, a keď sme sa ozvali bola na nás odporná

2  Poďakujte používateľovi W7421XYmartinp.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Marko R, Majiteľ v zariadení Freshco.Zodpovedané: 15. januára 2018

Ospravedlnujeme sa mozete nam napisat kedy sa to stalo? Dakujeme

Cestovatelia, ktorí si pozreli Freshco, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Freshco? Podeľte sa o svoje zážitky!