Piešťany

Recenzia Slovenský Dvor

Slovenský Dvor
Na pozícii č. 5 spomedzi 58 Reštaurácie v Piešťanoch
Zrecenzované: 25. apríla 2019

z vyletu z bratislavy sme sa tam zastavili na obed, niečo úžasné, spokojnosť , milí personál, ochotní , úžasní , všetko top ! nemám čo vytknúť, jedlo božské, manžel si dal valachovsku kapsu, mýslim, že tak nejak sa to volalo, ešte dodnes spomína ako to úžasne chutilo :) , ja som povodne chcela bryndzové halušky , ale neboli , tak som si vybrala bravčovú panenku s dubákovou omáčkou, no fantázia, asi zatiaľ najllepšie kde som to všade skúšala, za mňa top tu ! odteraz sa vždy z ciest týmto smerom zastavíme sem na obed , alebo večeru , už teraz sa tešíííííím na budúcu návštevu :))

Dátum návštevy: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi EmilyMSea.

Zrecenzované: 12. apríla 2019

prvy aprilovy tyzden som bol dvakrat po sebe v slovaaci na obed,obsluha sa velmi snazila i ked boli trochu v casovej tiesni pretoze lokal bol uplne plny a stoly boli vsetky obsadene.jedlo bolo velmi dobre ,bol som absolutne spokojny!jedine co mi vadi su rozvarene halusky z prasku,nekvalitna moc zriedena bryndza a to ze som tie halusky dostal po 12 krat studene ,ale tento problem je v slovaci uz roky a hostia su nan zvyknuty,pretoze nikto z nich uz nevie ako maju skutocne slovenske halusky z nastruhanych zemiakov vypadat!je to neznalost alebo kuchar ktory nechce prezentovat svoje kucharske umenie?nevadi na halusky pojdem do wiedne ,tam ich robia naozaj po slovensky...v slovaci si daam vyyborny tataraak!dobru chut!

Dátum návštevy: apríl 2019
3  Poďakujte používateľovi fernandeza28.
Zrecenzované: 6. marca 2019

Bola som veľmi spokojná, krásne upravené stoly - prestieranie, výborná obsluha a úžasná kuchyňa. Doporučujem .

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi lulilana.
Zrecenzované: 20. februára 2019

obsluha bola dnes 20 teho feb.naozaj vynikajuca,drzkova polievka tiez ...bravcova panenka v cukinovo zemiakovom cesticku bola dobra no spravit z takeho naozaj obrovskeho kusa panenky rezen je dost skoda,porcia bola naozaj velmi velka,dojem kazilo len to ze na tanieri z masom ryzou a zemiakovymi chipsami bola salatova obloha.typycka choroba slovenskych kucharov salatova obloha na tanieri z hlavnym jedlom je nieco negustiozne ked tecie salatova stacva do masa a prilohy.salatova obloha bola i tak slabo dochutena.celkovydojem vylepsilo,ze porcia bola naozaj obrovska no nie vzdy je kvantita dolezita,no rad pridem i nabuduce.dobruu chut!!

Dátum návštevy: február 2019
1  Poďakujte používateľovi fernandeza28.
Zrecenzované: 18. februára 2019

Klasika a istota. Fajn kuchyňa, dobré pivo, príjemné prostredie. Ani si nevšimnete, že sedíte v podniku ktorý je v strede sídliska. Nenechajte sa odradiť socialistickou budovou. Vonkajšia terasa, obedové menu a väčšinou parkovanie bez problémov.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi LukasKOL.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenský Dvor, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste Slovenský Dvor? Podeľte sa o svoje zážitky!