“Perfektná kaviareň”

CONCEPT kaviaren a praziaren cerstvej kavy
Na pozícii č. 1 spomedzi 8 Káva a čaj v Piešťanoch
Zrecenzované: 17. marca 2018

O tejto kaviarni som sa dozvedel na základe Drip festivalu o káve, ktorého prvý ročník som navštívil. Následne som sa rozhodol navštíviť túto kaviareň, nakoľko mi nie je jedno, akú kávu pijem a potrpím si na dobrej kvalite kávy a kaviarne. Táto sa hrdo môže zaradiť medzi tie najlepšie. Som rád, aj keď nie som z Piešťan, že v TN kraji je tiež takáto super kaviareň, ktorá dbá na výbornú kvalitu prípravy kávy a to aj vlastným pražením kávových zŕn. Odporúčam návštevu tejto kaviarne a pochutnať si na dobrej káve (espresso, double, hario v60, kalita apod.), dobrých koláčikoch ... Neviem ani čo vytknúť :D. Veľmi rád sa cestou z BA do TN zastavím v Piešťanoch. Prajem veľa úspechov.

Poďakujte používateľovi martinsivy.

162051 recenzií

Zrecenzované: 7. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Co napisat? Azda,ze tato kaviaren v Piestanoch neskutocne chybala.Nie,ze by ich tu bolo malo,ale.Ale Concept je skratka jedinecny.Vynikajuca kava,kapucino,poctive kvalitne caje.Cez leto osviezia super drinky.Posedenie vo velmi prijemnom originalnom interieri.Z obsluhy by si mali brat priklad aj niektore ine prevadzky.Velmi rad sem chodim.Pisat dalej nema vyznam,lebo to by bolo nadlho.Kazdemu (ne)kavickarovi odporucam Concept.A majitelom prajem aby tu boli este velmi velmi dlho :)

Poďakujte používateľovi Zolino82.
Zrecenzované: 14. januára 2018

Držím palce. Káva výborná, obsluha super. Skuste sa dostať niekam do centra. Satelit nemá budúcnosť.

Poďakujte používateľovi 282emikos.
Zrecenzované: 24. augusta 2017

Keď dovolenkujeme v Piešťanoch, vždy sem prídeme na kávu a dobrý koláčik. Vidno, že rozumejú tomu, čo robia, radosť sa pozerať, keď človeku pripravujú kávu.
Pekná, moderná, veľmi príjemná.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Katuskag.
Zrecenzované: 31. júla 2017

Skvelá kaviareň, v ktorej vidieť, že majitelia milujú kávu. Obsluha profesionálna, prostredie a zariadenie úžasné a káva jedinečná.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi Barbora S.

Cestovatelia, ktorí si pozreli CONCEPT kaviaren a praziaren cerstvej kavy, si pozreli aj

Piešťany, Trnavský kraj

Navštívili ste CONCEPT kaviaren a praziaren cerstvej kavy? Podeľte sa o svoje zážitky!